Similar lots by type
-
#719Verdonk“Brug over een kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont par dessus le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#222Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#572Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek.
”Chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée. Déchirure sur la toile.No longer availableDim. 48 x 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#252Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 130 -
#742Paul Leduc“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 34,5 x 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#539A. Koster van Groos“Vrouw op stoel in profiel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Femme assise sur une chaise, en profil”. Huile sur panneau. porte un monogramme.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#422Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Baladeur en Campine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#313Louis Van Hoozele“Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#174G. Vander Cammen“Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 158 cmEstimate: € 200 / 240 -
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#644M. Holstein - De Vos“Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 83 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#169Werner Van HoylandtPeriod: °1951“Stilleven met boeken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, livres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#249J.J. Toulon“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#224Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1971“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
”Vue sur la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#664J.J. Toulon“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. kleine beschadigingen,
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 160 -
#729Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200 / 260 -
#212Leon BruninPeriod: 1861-1949“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#242G. Lor“Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184Charles (?) Lebon“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. A rafraîchir.No longer availableDim. 163 x 199 cmEstimate: € 400 / 600 -
#542M. Pouret“Herfstochtend in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Matin en automne en Bretagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#732A. Steel“Nachtelijk plattelandszicht”. Olieverf op paneel.
”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 160 -
#722Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zicht op Lier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
”Vue sur Lier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#172Willem Jodocus EngelbertsPeriod: 1809 - 1887“Man bij een deurpost met blaffend hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Homme et petit chien aboyant auprès d’une porte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 29 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#592“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#75Een 18 karaats geel gouden geajoureerde fotohanger.
Un pendentif à photographie en or jaune 18 ct. ajouré.No longer availableDim. 7,48 gEstimate: € 150 / 200 -
#219Een salongarnituur van gebeeldhouwd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een driezitsbank, twee fauteuils, twee stoeltjes en een salontafel met een zwart marmeren blad.
Un salon en bois sculpté style Louis XV, comprenant un fauteuil trois places, deux fauteuils, deux chaises et une table de salon avec une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 200 x 90 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#751Een paar gebeeldhouwde wandlichten met telkens twee lichtpunten.
Une paire de lampes murales à deux points lumineux.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#167Een lot zilver waaronder zeven lepeltjes, twee taartscheppen en een vork en lepel met Belgische keuren. Delheid ± 1850.
Un lot d'objets en argent comprenant sept petites cuillères, deux pelles à tarte, une fourchette et une cuillère avec poinçons belges. Delheid, +- 1850.No longer availableDim. 357,17 gEstimate: € 180 / 220 -
#613Een oude houten reiskoffer met messingen monturen en op wieltjes.
Un coffre de voyage ancien en bois et montures en laiton et roulettes.No longer availableDim. 47 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#536Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250 / 350 -
#608J. Van den Eynde, AnversEen staande klok met een eikenhouten kast in Luikse stijl. Het werk met een wijzerplaat van koper en tin.
Une horloge de vestibule au coffre en chêne, style liégeois. Le cadran est en étain et cuivre.No longer availableDim. H: 235 cmEstimate: € 220 / 300 -
#680Een Chinese kast van gelakt hout met vier deuren en met los onderste deel. Versierd met een decor van vogels op bloeiende struiken.
Une armoire chinoise en bois laqué à quatre portes et une partie en dessous détachée. Décoration d’oiseaux sur des buissons.No longer availableDim. 152 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#588Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.
Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320 / 400 -
#419Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.
Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#229Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#696Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.
Un fauteuil en hêtre sculpté de style Louis XIII.No longer availableDim. h:110 cmEstimate: € 120 / 200



