Similar lots by type
-
#480“Jonge vrouw met siervaas”. Een beeldje van gesculpteerd jade op een houten sokkel. Peking.
”Jeune femme et vase. Une statue en jade sculptée sur socle en bois. Pékin.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#470“Jonge vrouw met fabeldier”. Een beeld van gesculpteerd jade op een houten voetstuk. Peking.
”Jeune femme et animal fantastique”. Une statue en jade sculpté sur socle en bois. Pékin.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#750Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977“Duivel”. Een beeldje van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Le Diable”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#555“Twee bokken en een geitje”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel en in originele doos.
”Deux boucs et une chèvre”. Un groupe en jade sculptée. Sur socle en bois et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 10 + 5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#203Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600 / 11800 -
#875The Franklin Mint“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#575“Twee meisje aan een portiek met bloeiende pioenen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten sokkel. In originele doos.
”Deux jeunes filles près d’un portillon et de pivoines”. Un groupe en jade sculptée sur socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#645Een Hotai van gesculpteerd roze kwarts. Op houten sokkel.
Un Hotaï en quartz taillé rose. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 10 + 3 cmEstimate: € 40 / 50 -
#862Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#436Drie oude Chinese wijzen van gesculpteerd witte jade. Met houten voetstukjes.
Trois sages chinois en jade blanche sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#446Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.No longer availableDim. l: 8 cmEstimate: € 40 / 45 -
#188Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500 / 600 -
#821“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#535Een Guanyin van gesculpteerd roze kwarts. Met houten voetstuk en in originele doos. Chinees werk.
Une Guanyin en quartz rose sculpté. Sur socle en bois et dans sa boîte d’origine. Travail chinois.No longer availableDim. h: 13,5 + 3,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#799“Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.
”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.No longer availableDim. h: 14 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 120 -
#525“Jonge vrouw met Loan (duivel). Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. In originele doos.
”Jeune femme et Loan (un diable)”. Un groupe en jade sculpté. Avec socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 + 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618“Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 150 -
#838“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#565“Jongen met draak”. Een groep van gesculpteerd jade. In originele doos. Zonder sokkel.
”Garçon et dragon”. Un groupe en jade sculpté. Dans sa boîte d’origine. Sans socle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#780Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977Een asbak in de vorm van een hoofd en een man op geit van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.
Un cendrier en forme de tête et un homme sur une chèvre en faïence glaçurée. Tout deux monogrammées.No longer availableDim. h: 9 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545“Kind boven een olifant met lang-levenstekens”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten voetstuk. In originele doos.
”Enfant sur un éléphant et symboles de longévité”. Un groupe en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 15 + 4 cmEstimate: € 100 / 120 -
#790Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#360Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.
Un collier en corail rouge de la Méditerranée. Fermoir en argent et perles.No longer availableDim. 214,35 gEstimate: € 50 / 80 -
#736Indo-GabbehEen wollen Gabbeh-tapijt.
Un tapis Gabbeh en laine.No longer availableDim. 170 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#452Creado“Vijf figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cinq figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#437“Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. Eerste druk. 1953.
”Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. 1953.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 156 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106“Eén van de werken van Hercules - De vleesetende paarden van Diomedes” Gedrukt wandtapijt, vroeg XXste eeuw.
”Un des travaux d’Hercules - Les chevaux carnivores de Diomedes”. Un tapis mural, début XXième siècle.No longer availableDim. 201 x 235 cmEstimate: € 80 / 100 -
#141Louis LeloupEen kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160 / 200 -
#884VictorinoxEen groot gemotoriseerd Zwitsers zakmes als toonzaaldisplay. In werkende staat.
Un grand canif suisse motorisé en display pour showroom. En état de marche.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#268Een bord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een roos. Brussel, XVIIIe eeuw. Gerestaureerd.
Une assiette en faïence de Bruxelles, décor polychrome d’une rose. Bruxelles, XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 70 / 80 -
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#601“Oude wijze op ezel”. Een groep van cloisonné. Japans werk, omstreeks 1900.
”Sage sur un âne”. Un groupe en cloisonné. Travail japonais, +- 1900.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 460 / 500 -
#512“Ya Tassenote.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Frank Will.
”Ya Tassenote”. Huile sur toile. Porte la signature: Frank Will.No longer availableDim. 52 x 62 cmEstimate: € 250 / 300

