Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Deisis”. Messingen reistriptiek.

“Deisis”. Messingen reistriptiek.

Deisis . Triptyque de voyage en laiton.
Dim. 10 x 30 cm
SKU: 2710200098.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #87
    Picquot Ware, England

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Onderaan gemerkt.

    Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté avec poignées en bois. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Herman Grieten
    Period: 1902 - 1969

    “Vaas met rode dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vase aux dahlias rouges . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 52 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #691

    Een messingen luchter met acht lichtarmen en versierd met geslepen pendeloques.

    Un lustre en laiton à huit bras lumineux et décoré de pendeloques taillés.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #107

    Een Russische bontmuts in hoedendoos.

    Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #518

    Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Un vase balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #767

    Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.

    Quelques livres de documentation sur Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #109
    G. Draye

    “Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1904.

    Vue de bruyère . Huile sur panneau. Signé et daté 1904.
    No longer available
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #463
    Guerin

    Een bol siervaasje met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt. Model 183 D.

    Un vase décoratif sphérique avec glaçure multicolore. Marqué en bas. Modèle 183 D.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #712
    Herman Selleslags
    Period: °1938

    “Jane Birkin, 1970”. Een foto. gesigneerd en gedateerd en met droogstempel.

    Jane Birkin 1970. Photo signée et datée et avec tampon à sèche.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #197
    Victor Szczeblewski

    “Mousse siffleur”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijstempel.

    Mousse siffleur . Une sculpture en bronze patiné marron. Signée et avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge.

    Montre de poche en or jaune 18 K gravé.
    No longer available
    Dim. 17,10 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #52

    “Man met biggetje”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.

    Homme au porcelet . Huile sur panneau. Ecole flamande, XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 21 cm
    Estimate: € 500 / 550
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More