Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Deisis”. Messingen reistriptiek.

“Deisis”. Messingen reistriptiek.

Deisis . Triptyque de voyage en laiton.
Dim. 10 x 30 cm
SKU: 2710200098.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #620
    Franklin Mint

    Een lot van twaalf meerkleurig porseleinen theepotjes naar voorbeeld uit het Victoria and Albert Museum. Onderaan gemerkt.

    Un lot de douze théières en porcelaine multicolores d'après un exemple du Victoria and Albert Museum. Marquées en bas.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #131

    Oude fotocamera van hout en messing. Met lens en drie platenhouders. Goede staat, in linnen tas. XIXde eeuw.

    Ancienne caméra en bois et laiton. Avec lentille et trois planches. Bon état, sac en toile. XIXe siècle;
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #475

    Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.

    Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #54
    H. Mary

    “Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux pêches . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 17 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #447

    Een meerkleurig glazen schaaltje. Randschilfers aan de basis.

    Un plat en verre multicolore. Eclats à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 17,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #323

    Een reeks van zestien verzilverd metalen onderborden. Met stofhoezen.

    Une série de seize plaques de métal argenté. Avec cache-poussière.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm.
    Estimate: € 80 / 100
  • #337

    Een barometer van gebeeldhouwd hout.

    Un baromètre en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.

    Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.
    No longer available
    Dim. 226 x 140 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Kapelletje in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Chapelle en hiver . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 62 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #772
    Villeroy & Boch

    Partij serviesgoed van aardewerk met een decor Kopenhagen. Gemerkt. Bestaande uit kruidenpotjes, een suikerpot, een groenteschaal, een soepterrine met pollepel, kannetjes en een chocoladekan.

    Vaisselle en faïence avec un décor de Copenhague. Marquée. Composée de bocaux à épices, d'un sucrier, d'un légumier, d'une soupière avec louche, de cruches et d'un pot de chocolat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #85

    Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een zeepaardje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van 0,05 ct.

    Pendentif en or blanc 18 K. en forme de hippocampe serti de brillant ayant un poids total de +- 0,20 ct et d’un saphir de 0,05 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #554
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Kempische hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforaties.

    “Fermes en Campine”. Huile sur toile. Signée. Petites perforations.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More