Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Deisis”. Messingen reistriptiek.

“Deisis”. Messingen reistriptiek.

Deisis . Triptyque de voyage en laiton.
Dim. 10 x 30 cm
SKU: 2710200098.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #269

    Een antiek schilderij met voorstelling van een Engels galjoen. Gemaroufleerd doek. In oorspronkelijke lijst. Letsels.

    Peinture ancienne représentant un galion anglais. Toile marouflée dans le cadre d’origine. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 51 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #579

    “Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.

    “Femme asiatique”. Technique mixte. Signée et datée 1989. Porte un cachet.
    No longer available
    Dim. 79 x 108 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684
    Ambrose

    “Zeilschip op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voilier en pleine mer”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216
    Goebel, Germany

    Een grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.

    Une grande vitrine avec éclairage. Marquée.
    No longer available
    Dim. 234 x 100 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #610

    De eeuwige jeugd. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.

    La jeunesse éternelle. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #58

    “Sint-Joris en de draak”. Twee messingen triptieken.

    “Saint-Georges et le dragon”. Deux triptyques en laiton.
    No longer available
    Dim. 10 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #637

    Een paar grote balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Paire de grands vases balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #542

    “Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.

    Dame asiatique . Technique mixte Signé et daté 1989. Porte timbre.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #733

    Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.

    Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #707
    Goebel, Germany

    “Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.

    Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #339

    “Een donkergepatineerde plaasteren jongenshoofd.

    Tête de garçon en plâtre à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More