#223“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
#239“Damesportret”. Olieverf op doek. Spaanse School XVIIIde eeuw.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole espagnole XVIIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 400 / 600 -
#576KirmanEen handgeknoopt wollen Perzisch karpet
#377“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#543Een zeshoekige theepot van Chinees porselein meteen meerkleurig decor van personages in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#101Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#527Een paar vaasjes van Imariporselein.
#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#635Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,48 ct. Model Piaget.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. Modèle Piaget.No longer availableDim. 4,47 gEstimate: € 450 / 550 -
#257“Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont. Parijs, 1965.
”Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont, Paris 1965.No longer availableEstimate: € 20 / 30