#308Serie van 6 spreukenbordjes. Gemerkt van Boch, XIXde eeuw
Une série de quatre assiettes à proverbes. Marque Boch, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#551Een paar gebeeldhouwd houten voorraadflesjes, waarbij één met het deksel in de vorm van een kikker en één in de vorm van een olifant.
Une paire de flacons en bois sculpté, un sous forme de grenouille et l’autre en forme d’éléphant.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#428Een Oude Duitse helm.
Un ancien casque allemand.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#543Een zeshoekige theepot van Chinees porselein meteen meerkleurig decor van personages in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#753Een lot van twaalf verschillende porseleinen mokkatasjes met ondertasjes. Voornamelijk Tsjechisch.
Un lot de douze tasses et sous-tasses à moka. Tchèque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
#110Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,10 ct. GH VS. en een Australische parel. Met certificaat.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct GH VS et d’une perle d’Australie. Avec certificat.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#552“Elegante jonge dame”. Olieverf op doek.
#467Een lot van 6 boeken met betrekking tot fotografie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.- Enz.
Un lot de six livres en relation avec la photographie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#354Een lot wetenschappelijke boeken, hoofdzakelijk Duitstalig. XIXe en XXe eeuw. Bijgevoegd een groot lot nummers van het tijdschrift “La Chronique Médicale” van het begin van de XXe eeuw.
Un lot de livres en relation avec la science, la plupart en allemand. XIXème et XXème siècles. Nous ajoutons un lot de numéros de “La Chronique Médicale”. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60