Other lots by Beccaria
Similar lots by type
-
#616Philippe BornierPeriod: 1634-1711
Conférences des ordonnances de Louis XIV, Paris, 1755, 2 delen. Gekartonneerde binding, goede staat.
Conférences des ordonnances de Louis XIV, Paris, 1755, 2 volumes. Reliure carton, bon état.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#842Charles Berriat Saint PrixPeriod: 1802-1870
Ch. BERRIAT – SAINT PRIX, Traité de la procédure des Tribunaux criminels, Paris, Imprimerie et librairie générale de jurisprudence, 1854, 2 delen en 1865 (1 deel). Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.
Ch. BERRIAT – SAINT PRIX, Traité de la procédure des Tribunaux criminels, Paris, Imprimerie et librairie générale de jurisprudence, 1854, 2 parties et 1865 (1 partie). Reliure carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#819William BlackstonePeriod: 1723-1780
Commentaries on the Laws of England, London, 1809, 4 delen. Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.
Commentaries on the Laws of England, London, 1809, 4 volumes Couverture carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#598Giovanni CarmignaniPeriod: 1768-1847
Il libro primo delle Institutioni di criminale, 1829, manuscript. Gekartonneerde binding, redelijke staat.
Il libro primo delle Institutioni di criminale, 1829, manuscript, Couverture carton, état raisonnable.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#805
Lot boeken, bevattende:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)
Lot de livres dont:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)No longer availableEstimate: € 100/150 -
#840Bourguignon
M. Bourguignon, Manuel d’instruction criminelle, Paris, 1810, 2 delen . Gekartoneerde binding. Goede tot zeer goede staat.
M. Bourguignon, Manuel d’instruction criminelle, Paris, 1810, 2 volumes . Couverture en carton. En bon/très bon état.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#834Eduard Bonnier
Traité des preuves en droit civil et en droit criminel, 4ième éd. Paris, 1873. Papieren binding, redelijke staat. enkel deel 2 aanwezig.
Traité des preuves en droit civil et en droit criminel, 4ième éd. Paris, 1873. Reliure papier, état moyen, uniquement tome 2.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#838Alphonse BerengerPeriod: 1785-1866
M. Alphonse BERENGER, De la justice criminelle en France, Paris, L’imprimerie de C. - F. Patris, 1818 . Gekartoneerde binding. Zeer goede staat.
M. Alphonse BERENGER, De la justice criminelle en France, Paris, L’imprimerie de C. - F. Patris, 1818 . Reliure carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#836Jerémie BenthamPeriod: 1748-1832
“Traités de législation civile et pénale”, 3ième éd., Bruxelles, 1840, 3 delen.Gekartoneerde binding. Goede staat
“Traités de législation civile et pénale”, 3ième éd., Bruxelles, 1840, 3 parties. Reliure carton. Bon état.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#823Jeremy BenthamPeriod: 1748-1832
Traité des preuves judicaires, Bruxelles, 1840, 2 delen Gekartonneerde binding . Zeer goede staat.
Traité des preuves judicaires, Bruxelles, 1840, 2 volumes Couverture carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#106
Een eikenhouten bureautafel met twee gesculpteerde laden.
Table de bureau en chêne ouvrant à deux tiroirs sculptés.No longer availableDim. b: 135 x 61 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#835
Recueil de droit pénal, Paris, 1941 – 1967. Deels ingebonden in blauw linnen (12 vol.). Enkele jaargangen los.
Recueil de droit pénal, Paris, 1941 – 1967. Partiellement relié en toile bleue (12 vol.). Qualques années dépareillées.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#183Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400/500 -
#653
“Een dunne muts”. Dichtbundel van José de Poortere met illustraties van Hugo Deprins. We voegen er een mooi geïllustreerd verhaal van Pinocchio aan toe.
“Een dunne muts”. Recueil de poèmes par José de Poortere illustré par Hugo Deprins. Nous ajoutons une histoire de Pinocchio joliment illustrée.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#812
M. MERLIN, Répertoire de jurisprudence, 5ième éd. Bruxelles, 1825, 36 delen
M. MERLIN, Répertoire de jurisprudence, 5ième éd. Bruxelles, 1825, 36 volumes.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#220
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 800/900 -
#519
Een litho naar Boucher en twee litho’s naar Fragonard. XIXde eeuw.
Une lithographie d’après Boucher et deux lithographies d’après Fragonard. XIXième siècle.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50/60 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#379De Bas
“Bosweggetje”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
“Petit chemin forestier”. Une épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 20/30 -
#205
Een 18 karaats wit ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en saffiercabochons van ± 3,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et un saphir cabochon de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 14,95 gEstimate: € 1200/1400 -
#704René VerisPeriod: °1940
“De dode dingen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“De dode dingen”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 30/35 -
#237
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Satyre musicien”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 140/160