Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Designcoupe van kleurloos kristal, onderaan gemerkt
Daum, Nancy

Designcoupe van kleurloos kristal, onderaan gemerkt.

Coupe design en cristal incolore, marquée en bas.
Dim. h21cm x h36cm
SKU: 3101230634.
Category: Kristal.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #634
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #318

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.

    Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.
    No longer available
    Dim. H: 3-22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #370
    Cordon Noir

    Een parure van hematiet, bergkristal en plaqué waaronder halssnoer, armband en twee paar bijpassende oorbellen. Met certificaat en in originele doos.

    Une parure d'hématite, de cristal de roche et de plaque comprenant un collier, un bracelet et deux paires de boucles d'oreilles assorties. Avec certificat et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #635
    Murano

    lot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.

    lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.
    No longer available
    Dim. H: 23-33 cm
    Estimate: € 75 / 95
  • #277

    Een bonbonnière in twee delen van geslepen kleurloos kristal.

    Une bonbonnière en deux parties de cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h 13,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321
    Val Saint Lambert

    Een gegoten kleurloos kristallen lampenvoet. Gesigneerd onderaan.

    Un pied de lampe en cristal incolore coulé. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267
    Val Saint Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Draagt sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Avec une étiquette.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal. Fluitvaasje gesigneerd onderaan.

    Lot de deux vases en cristal taillé incolore. Vase flûte signé en bas.
    No longer available
    Dim. H: 23-28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #27
    Val Saint-Lambert

    Zes kelkglaasjes van kleurloos kristal met een lijnmotief en vierkant voetstuk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door Romano Carrera.

    Six verres calices en cristal incolore à motif linéaire et base carrée. Marqué et signé en bas par Romano Carrera.
    No longer available
    Dim. H: 10 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Vier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.

    Quatre presse-papiers plats en cristal incolore émis pour BATC. Marqué. Nous en ajoutons quatre autres.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #558
    Val Saint Lambert

    Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.

    Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.
    No longer available
    Dim. h24cm x b11cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #317

    Een kelkvaas van geslepen kristal, rood in de massa.

    Un vase calice en cristal taillé, rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 35,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #37

    Zes kristallen wijnglazen met een gegraveerd stermotief.

    Six verres à vin en cristal gravés d'un motif étoilé.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #257
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Draagt sticker.

    Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #73
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen veilinghamer. Gemerkt.

    Un marteau d'enchères en cristal. Marqué.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #693

    Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk

    Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.
    No longer available
    Dim. h61cm x b58cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #625
    Val Saint Lambert

    Lot van 3 kristallen vaasjes, onderaan gemarkeerd “Val Saint Lambert”.

    Lot de 3 vases en cristal, marqué "Val Saint Lambert" en bas.
    No longer available
    Dim. h 15cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #517
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.

    Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 4000 / 8000
  • #620
    Junghans

    Een art deco staande klok. Wijzerplaat witgelakt en met zwarte Arabische cijfers Compleet met slinger en drie gewichten. Gemerkt.

    Une horloge grand-père art déco. Cadran laqué blanc et chiffres arabes noirs Complet avec balancier et trois poids. Marqué.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 55 / 80
  • #21

    Een paar art nouveau kandelaartjes van gepolijst tin met vegetale vorm. Gemerkt en genummerd van WMF.

    Paire de bougeoirs Art Nouveau en étain poli de forme végétale. Marqué et numéroté par WMF.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #33
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #258
    A.C.F

    Een kaststel met klok van porselein. ‘Decor de Sèvres, fait à la main.’ Gemerkt op de voet van de vazen. Kleine schade aan de sleutelingang, maar in goede werkende staat. Met slinger..

    Une pendule serti d'une horloge et deux vases en porcelaine. « Décor de Sèvres, fait à la main. Marqué à la base des vases. Dégât léger à l'entrée de la clé, mais en bon état de marche. Avec balancier.
    No longer available
    Dim. h 41 cm x2 & h 24 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #664

    “Guanyin met duizend armen”. Beeldje van Chinees porselein met houten sokkel.

    "Guanyin aux mille bras". Figurine en porcelaine chinoise avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #285
    T.J. Morris, London.

    Mahoniehouten doos voor aquarelverf. ‘Manufacturer of Superfine Water Colors.’

    Boîte en acajou pour peinture aquarelle. ‘Manufacturer of Superfine Water Colors.’
    No longer available
    Dim. 24x19x10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #614
    Jan Hertog

    “Twee vrouwen” schilderij op papier, gemengde techniek, gesigneerd “Hertog Jan 01”.

    "Deux femmes" peinture sur papier, technique mixte, signée "Hertog Jan 01".
    No longer available
    Dim. h44,5 x b60cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #384

    “Dame met hinde.” Tangka op papier.

    “Dame à la biche”. tangka sur papier.
    No longer available
    Dim. 29 x 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #111

    Een Jacobean Wainscotstijl armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Rijkgesculpteerde rug met rozetten. Gedraaide poten met H-verbinding. Elegant gebogen armleuningen.

    Un fauteuil de style Jacobean Wainscot en chêne sculpté. Dos richement sculpté de rosaces. Pieds tournés avec joint en H. Accoudoirs élégamment incurvés.
    No longer available
    Dim. H. 111 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #330
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #145

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen met parels en telkens drie klein briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats avec perles et trois petits diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct chacun.
    No longer available
    Dim. 5,78 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More