Other lots by De Vries
Similar lots by type
-
#520Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#810Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met zijde.
Un fauteuil en noyer sculpté Louis XV, revêtement de soie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#449Een pianobankje voor quatre mains van gebeeldhouwd notenhout in Chippendalestijl. Zitting bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano quatre-mains en noyer, style Chippendale. Assise avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 30 / 40 -
#660Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.
Une table de chevet, laqué noir, style Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130 / 150 -
#856Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#570Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#876Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#596Een fraai gesculpteerd Arabisch garnituur, bestaande uit een theetafel met vier uitklapbare blaadjes, een faldistorium en twee kleinere vouwstoelen. Het geheel afgewerkt met inlegwerk van parelmoer.
Une garniture d’Arabie sculptée, comprenant une table à thé à quatre abattants, un faldistoire et deux chaises pliantes. Le tout avec travail incrusté et nacre.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#846Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#455Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#476Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#866Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 25 / 40 -
#426Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.
Une table de salon rectangulaire, pieds volutes et tablette en marbre.No longer availableDim. 51 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#446Een piëdestal van getorst en gebeeldhouwd hout.
Un piédestal en bois torsadé et sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 30 / 50 -
#700Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.No longer availableDim. 180 x 95 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#750Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#500Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#486Een gefineerd notenhouten étagère met getorste stijlen en met een lade in het midden.
Une étagère en bois de placage et montants torsadés, un tiroir au milieu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#640Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#466Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#860Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 40 / 50 -
#850Een medische personenweegschaal met meetlat.
Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 100 / 150 -
#670Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#63Groot Italiaans aardewerken tafelstuk naar barok voorbeeld. Hersteld.
Une pièce de table italienne en faïence d’après un exemple Baroque. Restaurée.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#394Drie borden van Straatsburgs aardewerk.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg.No longer availableDim. Ø 22,50 cmEstimate: € 15 / 20 -
#509“Rond bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram F.B. Achteraan toeschrijving aan: Brangwyn.
”Nature morte ronde”. Huile sur panneau. Porte le monogramme F.B. Dédicace au dos à Brangwyn.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269Emile Nelis“Stationstafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie in het midden.
”Scène ferroviaire”. Huile sur toile. Signée. Restauration au milieu.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#411Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#239Theobald MichauPeriod: 1676 - 1765“Romantisch landschap met ruïne en vee. Gemonogrameerd.
”Paysage romantique, bétail et ruine”. Monogramme.No longer availableDim. 20 x 21 cmEstimate: € 2500 / 3500 -
#183LouboutinEen lederen avondtasje.
Un sac de soir Louboutin.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#159Frans RoofthooftPeriod: 1888-1957“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#673Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#679“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#838Royal Dux“Haremdanseres.” Beeld van polychroom porselein. Gemerkt met de roze driehoek en genummerd.
”Danseuse de harem”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque de triangle rose et numérotée.No longer availableDim. 27,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#622Gies CosynsPeriod: 1920-1997“Vlaams landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage flamand”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400

