Other lots by Delvaux
#113DelvauxEen zwart lederen centuur met certificaat en stofzak.
#93Delvaux“Madame”. Een portefeuille clutch van geel leder met originele stofzak.
#97DelvauxEen zwart lederen make-up tasje.
#108Delvaux“Deux de Delvaux”. Een tweekleurig lederen heuptasje.
#148Delvaux“Model Amitié”. Een zwart lederen rugzak met certificaat.
#118Delvaux“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#77DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
A long dark red scarf made of wool and cotton. Marked.No longer availableDim. 165 x 25 cmEstimate: € 140 / 180
#18Een kristallen schaal op een gedreven verzilverde voet met vogelkoppen, onderaan gemerkt Henniger.
#606Een mahoniehouten kaptafel met wit marmeren blad en kantelbare spiegel.
#657IngersollEen wekker met timer in zwartgelakt metaal, made in USA. We voegen er een klassiek tafelklokje aan toe in zwartgelakt hout (made in Germany).
A clock with a timer in black lacquered metal, made in the USA. We also include a classic table clock in black lacquered wood (made in Germany).No longer availableDim. 11,5 x 15 cm & 14 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468“Rouwende Madonna van Neurenberg”. Een houten gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Eind 19e eeuw, Frankrijk.
#305Een mondgeblazen glaspasta vaas met leeuwenkop.
A mouth-blown glass paste vase with lion's head.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#289Paul Schouten“Bosweg met dame in herfst.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#671Stanley, LondonEen 19de eeuws messingen kompas in werkende staat. Op het etui gedateerd 1805.
A 19th century brass compass in working condition. Dated 1805 on the case.No longer availableDim. 8 x 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Luc Goossens“Stilleven met vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#299Albert De Moen“Boom bij de hooimijten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tree by the haystacks." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 80 / 120