Similar lots by type
-
#217
Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.
Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 2600/2800 -
#801
Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 800/1200 -
#652
“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#725J. Michiels
“Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#92Isidore Meyers
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#598
Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.
Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 120 cmEstimate: € 220/240 -
#657Etienne DonnayPeriod: °1975
“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/260 -
#651
Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.
Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#218Constantin Louis Detouche
Een pendule van verguld brons, versierd met een jongetje bij een vogelnestje bovenaan en onderaan een meisje met een kooitje, allen in een decor van korenhalmen en gebladerte. XIXe eeuw.
Une pendule en bronze décoré d’un petit garçon et nid d’oiseaux et une petite fille dans une cage. XIXe.No longer availableEstimate: € 1300/1500 -
#740A. Nelson
“Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#588Kaisari
Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.
Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 129 cmEstimate: € 1500/1800 -
#780
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#794Friedrich Thomas
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#659Frieda Penne
“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#616
Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.
Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 191 x 118 cmEstimate: € 400/600 -
#666
Een tinkast met twee niveaus in het opzet en twee paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.
Vaisselier à deux étagères, le bas ouvrant à deux portes pleines. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200/300 -
#221Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810
“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000/3000 -
#799Wagner
“Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#566
Een eikenhouten eendeurskast met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Mmeuble à une porte en chêne. Un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 80/120 -
#593
Een Hollands kabinet van gefineerd hout met bovenaan twee gebogen paneeldeuren en onderaan drie grote laden onder drie kleine laden. XIXe eeuw.
Cabinet hollandais en bois de placage. Le dessus à portes galbées et le dessous à trois grands en dessous de trois petits tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/700 -
#720Aristide GoffinonPeriod: 1881-1952.
“Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#767Gislaine Stas de Richelle
“De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.
“l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#674
“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
“Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#585
Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#594Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#6
Een eendeurs bijzetmeubeltje met mahoniehoutfineer.
Meuble d’appoint à une porte en placage d’acajou.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 20/30 -
#671
Een lot van drie Zuid-Amerikaanse beeldjes van terracotta.
Lot de trois statuettes sud-américaines en terre cuite.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#785
Een lot grafiek, bestaande uit een gravure van Frans Van Kuyck, een XIXe eeuwse prent van een soldaat en een lachend meisje en een rasterdruk van een violiste.
Un lot graphique, comprenant une eau forte signée Frans Van Kuyck, une image du XIXième représentant un soldat et une jeune fille et une sérigraphie représentant une violoniste.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#358
Een karafje met bolvormig dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#476
Twee stoelen in barokke stijl van gesculpteerd eikenhout.
Deux chaises en style baroque sculpté en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#466
Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met drie laden.
Petit meuble italien en bois doré ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 40/50 -
#255Borsari en Bourjois
Een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 100 ml.
Eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#672M. De Greef
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 101 cmEstimate: € 80/100 -
#625Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#52
“Naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 60/100