Other lots in this auction
-
#73
Een antiek Russisch icoon.
Une ancienne icône russe.No longer availableDim. 34x46 cmEstimate: € 100/120 -
#357
Vier stuks antiek steengoed, met twee vaasjes met oren, een voorraadpotje en een schaaltje met drie poten.
Quatre pièces en grès ancien, avec deux vases à anses, un pot de rangement et un plat à trois pieds.No longer availableDim. H. 10 à 6 cmEstimate: € 40/50 -
#314
Een houten doosje met smeedijzeren hengsel, mogelijk deels XVIIde eeuw, evenals een antieke geitenbel met halsband van hout en leder en met benen klepel, gemonogrammeerd L.F. en eveneens deels XVIIde eeuw.
Une boîte en bois à anse en fer forgé, peut-être en partie du XVIIe siècle, ainsi qu'une ancienne cloche de chèvre à collerette en bois et cuir et un battant en os, monogrammée LF et faisant également partie du XVIIe siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60/80 -
#339Mats Jonasson, Sweden
Een kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.
Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35/45 -
#274Frans van de Vonder
“Stilleven met eieren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux oeufs. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#459Luce VersluysPeriod: °1912
“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Port de pêche". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#161
Een paar zilveren kandelaars met vijf lichtpunten. Belgische keuren, 800/1000. Bruto 2945 g.
Une paire de bougeoirs en argent à cinq lumières. Poinçons belges, 800/1000. Brut 2945g.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 800/1000 -
#264Pierre Dyckmans
“Interieurs” & “Boot op het kanaal”. Drie olieverfschilderijtjes, waarbij één gesigneerd.
« Intérieurs » & « Bateau sur le canal ». Trois peintures à l'huile dont une signée.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#409
Een vaasje in geel glas.
Un vase en verre jaune.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30/40 -
#102
“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120/200 -
#193
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300/340 -
#8
Een lot van acht met leder beklede geldkluisjes. Enkele met sleuteltje.
Lot de huit coffrets gainés de cuir. Certains avec clé.No longer availableDim. 21 x 11 x 9 cmEstimate: € 40/60