#81
Een lamp met glaspasta kap en smeedijzer in de geest van Majorelle.
#693
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#502Lode MatthijsPeriod: 1915 - 1995
#487
Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 12 waterglazen, 6 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen, 5 champagnecoupes en 2 aperitiefglazen. Eerste deel XXe eeuw.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de 12 verres à eau, 6 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc, 5 coupes à champagne et 2 verres à apéritif. Première partie XXème siècle.No longer availableDim. H: 10-18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590
Een bruin gepatineerd bronzen beeldje van een jonge baadster.
#329Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Série de trois dessins au fusain sur papier. Tous signés.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#665
Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
#228
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
#481
Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
#30
Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een afbeelding van Maria.
#140
Een 18 K geelgouden ring bezet met een turkoois van +- 5 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une turquoise de +- 5 ct.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 250 / 350 -
#289
Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
Une bannière encadrée des chasseurs à pied belges. 1891.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 40 / 50