#399
#541
Een grote zittende Boeddha van verguld hout.
#203
Deux sous-bouteilles ronds avec bord relevé et ajouré avec guirlande gravée. Poinçons hollandais, deuxième titre, fabricant Van Kempen (1858-1926), date lettre L pour 1895 (?).No longer availableDim. 370 gEstimate: € 150 / 200 -
#189Bruno Vekemans
“Echtpaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Jacobean bijzettafel van eikenhout met gedraaide poten. Een lade in de gordel.
#693
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#467
#665
Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
#185
Un bracelet rivière en or blanc 18 ct serti de brillants d'un poids total de +- 1,12 ct.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#148
#36
Een klein eikenhouten bijzettafeltje met rond blad, getorste driepoot.
#534
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120