Other lots in this auction
-
#461
Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Vier vazen en een ijsemmertje.
Cinq pièces en verre et cristal rouge, dont quatre vases et un seau à glace.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#616Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt, gedecoreerd met bloemenmotieven.
Un tapis d’Orient en laine noué main, décorations de motifs de fleurs.No longer availableDim. 365 x 270 cmEstimate: € 300 / 500 -
#166
Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#610Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#466
Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#706Naïn
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine et soie noué main.No longer availableDim. 344 x 271 cmEstimate: € 400 / 500 -
#415
Een lot kunstboeken:- “Rembrandt”. Horst Gerson. Ed. Harrison House. New York, 1968. Engelstalig.- “Breughel en zijn tijd”. René Dalemans. Ed. Artis.- “Van Eyck tot Dürer”. Till-Holger Borchert. Ed. Lannoo. Brugge, 2010.- “Van Eyck”. Elisabeth Dhanens. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1980.- “De Vlaamse schilderkunst in Amerika”. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1992. “Peinture Flamande”. Ed. Fonds Mercator. Antwerpen, 1987.
Un lot de livres en relation avec l’art:- “Rembrandt”. Horst Gerson. Ed. Harrison House. New York, 1968. En anglais..- “Breughel en zijn tijd”. René Dalemans. Ed. Artis.- “Van Eyck tot Dürer”. Till-Holger Borchert. Ed. Lannoo. Bruges, 2010.- “Van Eyck”. Elisabeth Dhanens. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1980.- “De Vlaamse schilderkunst in Amerika”. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1992.“Peinture Flamande”. Ed. Fonds Mercator. Anvers, 1987.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#511Warmink
Een houten tafelklokje met messingen wijzerplaat. Met sleuteltje. Fineer beschadigd.
Une pendule de table, cadran en laiton. Avec clé. Dégâts au bois de placage.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#268
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableDim. 88 cmEstimate: € 100 / 150 -
#255
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,83 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#372Raymond Van Hoeck
“Stilleven met rapen en radijzen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, navets et radis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#780
Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 65 / 100