Similar lots by type
-
#770Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 85 / 100 -
#301Een paar gedreven zilveren schaaltjes met Arabische merken.
Une paire de plats en argent repoussé, poinçons arabes.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#760Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#307Een bronzen bel in de vorm van een apenkop getooid met een klein aapje. Verloren was techniek. Benin.
Une sonnette en bronze en forme de tête de singe décorée d’un petit singe. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#841Twee doosjes en een asbak van rode Chinese lak op koper.
Deux petites boîtes et un cendrier en laque rouge chinoise sur cuivre .No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#768Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje met deksel. Afrikaans werk.
Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#308P. Boël, BruxellesTheodoliet.
Théodolite”.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#751Een Oosterse juwelendoos in hout met koperbeslag.
Une boîte à bijoux orientale en bois, montures en cuivre.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 85 / 100 -
#397Een reliekhouder van hout en metaal. Gabon.
Une relique en bois et métal. Gabon.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#18Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#470Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Een voorraadpot van geciseleerd brons, op het deksel een luipaard die een geit aanvalt. Verloren was techniek. Benin.
Un pot à réserves de bronze ciselé, un léopard attaquant une chèvre sur le couvercle. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#213Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#416Twee diverse spinnenwielen.
Deux anciens rouets.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#371Een houten beeld van een vrouw. Yoruba (Nigeria).
Une statue en bois d’une femme. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 68,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#495Een lot wit koraal.
Un lot de corail blanc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#444Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#831Oude rekenmachine “Triumphator”.
Une ancienne calculatrice “Triumphator”.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#487Een Afrikaans mes en schede evenals zes pijlen met ijzeren punten. D.R.C.
Un couteau africain avec fourreau et six flèches avec pointes en fer. RDC.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#177DavidoffEen ebbenhouten humidor, model Century Macassar.
Un humidor en ébène, modèle Century Macassar.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#281Een houten humidor met hygrometer.
Un humidor avec hygromètre.No longer availableDim. 35 x 19 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Een polychroom houten masker of buste. Afrikaans werk.
Un buste ou masque en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337Polychroom houten helmmasker. Yoruba (Nigeria).
Un masque-casque en bois polychrome. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#417Rechthoekige bronzen doos met los deksel. Verloren was techniek. Benin.
Une boîte rectangulaire avec couvercle détaché. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. 8 x 20 x 10 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#103Durily(?)“Hollands meisje.” Buste van albast op marmer. (klein neusletsel).
”Fille hollandaise”. Un buste en albâtre sur marbre (petit dégât au nez).No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#574“Compositie”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een monogram: M. Achteraan toegeschreven aan Krivolop (Kiev).
”Composition”. Huile sur toile marouflée. Porte un monogramme: M. Dédicace au dos à Krivolop (Kiev).No longer availableDim. 16,5 x 22,6 cmEstimate: € 500 / 600 -
#842N. Hans“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#889C. Geuts“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#325Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale saffier van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’un saphir central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 650 / 750 -
#260Ee 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en centrale jade cabochon van ± 9 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une jade cabochon centrale de ± 9 ct.No longer availableDim. 9,48 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#810Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met zijde.
Un fauteuil en noyer sculpté Louis XV, revêtement de soie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#512“Stadszicht te Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Antoine.
”Vue de ville, Paris”. Huile sur panneau. Porte une signature: Antoine.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 120 / 160 -
#664“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. D’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 140 / 180 -
#585Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#694Zinneman“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#503Dekselvaas van Imari porselein.
Un vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 50

