Other lots by Capodimonte
-
#293Capodimonte
“Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt
“Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301Capodimonte
“Jongen en meisje bij een stroompje” & “Jong koppel op een wipplank”. Twee groepen van meerkleurig biscuit. Beide gemerkt.
“Garçon et fille au bord d’un ruisseau” et “Jeune couple sur une balançoire”. Deux groupes en biscuit polychrome. Avec marques.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428Capodimonte
“Advocaat” Een porseleinen figuur.
“Avocat”. Une figure en porcelaine.No longer availableDim. H 26,5 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#629
Biscuit beeldje van een jonge vrouw met een rozenkrans en een amor.
Une statue en biscuit blanc représentant une jeune femme avec un amor et couronne de roses.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#321
Een lot porselein en biscuit: Een schoolgaand meisje en jongetje en twee muzikantjes van meerkleurig porselein in de stijl van Hummel. Onderaan gemerkt ‘Friedel, Germany’.“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’.“Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
Lot de porcelaines et de biscuits:- une écolière et un écolier et deux petits musiciens en porcelaine dans le style de Hummel. Marque “Friedel, Germany” sous la base.- “Garçon faisant des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque Capodimonte.“Soeurs”. Groupe en biscuit partiellement gris clair. Signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#771
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.
Vierge à l’enfant en biscuit blanc monochrome.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#691Royal Dux
Coupe met relief van herder met kudde. 0nderaan gemerkt met roze driehoek.
Une coupe en relief représentant un berger et son troupeau. Marque à la base, triangle rose.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#3
Een lot biscuit, bestaande uit twee beeldjes van een oudere heer en dame, een edele jongen en meisje, een romantisch groepje, twee dekseldoosjes, een hondje en een zwaan.
Lot de biscuits comprenant deux statuettes d’un homme et d’une femme agés, d’un garçon et d’une fille de qualité, d’un groupe romantique, deux boîtes couvertes, un petit chien et un cygne.No longer availableEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#668
Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 40 / 80 -
#598
Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#345
Een 18 karaats wit gouden ketting met briljanten en met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec brillants et un pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 14,26 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#520
Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Deux bordures en dentelle machinale noire.No longer availableDim. 230 x 9 en 520 x 9 cmEstimate: € 50 / 100 -
#38
2 boeken: - “Oldtimer encyclopedie” Rob de la Rive Box. Ed. Rebo. Lisse, 1999.- “Auto’s door de jaren heen”. Peter Roberts. Ed. Market Books. Baarn, 1978.
Deux livres:- “Oldtimer encyclopedie” Rob de la Rive Box. Ed. Rebo. Lisse, 1999.- “Auto’s door de jaren heen”. Peter Roberts. Ed. Market Books. Baarn, 1978.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#53Parugia
Een vaasje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Petit vase en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#326
Een sober eikenhouten meubeltje met een gemoulureerde deur onder een lade. Eerste helft XIXe eeuw.
Un meuble sobre en chêne avec une porte a moulures en dessous du tiroir. Première partie XIXième siècle.No longer availableDim. H: 109 cm B: 79 cm D: 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#382
Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.
Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#95
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een ster bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’étoile serti de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#298
een lot van drie Brusselse maatbekers van een liter, waarbij één met tinnen deksel en een andere met een restauratie aan het oor.
Lot de trois mesures en faïence de Bruxelles dont une à couvercle en étain. Une restauration à l’une des anses.No longer availableEstimate: € 55 / 65 -
#568
Een bronzen Boedha met resten van polychromie.
Un Bouda en bronze avec un restant de polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220 / 260 -
#474
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Simon (?).
“Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Simon” (?).No longer availableDim. 39 x 39 cmEstimate: € 120 / 200