#673Een gesculpteerd houten kistje.
#604‘De verleiding’, gemengde techniek op papier, onleesbaar gesigneerd.
'The Temptation', mixed media on paper, illegibly signed.No longer availableDim. h 41 x b 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
#190Een paar 18 karaats witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
A pair of 18 karat white gold heart-shaped earrings set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 6,67 gEstimate: € 700 / 800 -
#412“Landschap met rivierboot”. Een ets op papier, gesigneerd.
#324Van HemeldonckBloemstilleven in mand, olieverf op het paneel.
#615Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#787Een lot van 3 vintage bureaulampen in metaal waarvan 2 groene en een beige.
A lot of 3 vintage desk lamps in metal, consisting of 2 green lamps and one beige lamp.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Een lot van mondgeblazen kerstornamenten in de vorm van figuren o.a. vogels, huisjes en kerstmannen. +- 16 stuks.
A lot of blown Christmas ornaments in the shape of various figures, including birds, houses, and Santa Clauses. Approx. 16 pieces.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
A set of 4 different bronze sculpted wall lamps. Various ornaments and light sources.No longer availableDim. H: 60-92 cmEstimate: € 80 / 100