#239“Landschappen”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. In gesculpteerde vergulde lijsten.
"Landschappen" translates to "Landscapes". A few paintings, oil on panel. In sculpted gilded frames.No longer availableDim. 33 x 48cmEstimate: € 200 / 300 -
#252Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
#398Een groene met de mond geblazen en met de tang bewerkte karaf. Gemerkt onderaan.
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#212“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape in the Hoeveland". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 68 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
#691Een lot Chinees porselein, bestaande uit 3 dekselpotjes en bijgevoegd vaasje op sokkel. Met floraal tafereel.
A lot of Chinese porcelain, consisting of 3 lidded jars and an accompanying vase on a pedestal. Featuring a floral scene.No longer availableDim. H: 10-13 cmEstimate: € 35 / 70 -
#437Coca ColaEen retro Coco Cola lichtreclame.
A retro Coca Cola neon sign.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#243Zes verschillende grote en kleine stukjes koraal.
Six different large and small pieces of coral.No longer availableDim. 33 x 34 cm. e.a.Estimate: € 80 / 120 -
#523Een Japanse houtsnede, Utagawa Hiroshige, 1797-1858.
A Japanese woodcut, Utagawa Hiroshige, 1797-1858.No longer availableDim. h 15 x b 22 cmEstimate: € 30 / 40