#472Jef VaesEen schilderij, olie op panneel, getiteld ‘Drakkarschimmen op de Noordzee’, gesigneerd Jef Vaes 1965.
#100Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18-carat Art Deco white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,62 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#6Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#114Massolovski AlthoffEen stilleven met mosselen en kruik, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A still life with mussels and jug, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397SchatzEen scheepsklok met roerwiel.
A ship's clock with a helm wheel.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#637Een lot speksteen en jade.
#234‘Stilleven met bloemen’, een schilderij, olie op doek gesigneerd Y. Willems in vergulde kader. Het doek heeft een herstelling op 2 plaatsen.
'Still life with flowers', a painting, oil on canvas signed Y. Willems in a gilded frame. The canvas has been repaired in two places.No longer availableDim. h 63 x b 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#346Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#727RobbedoesEen lot van 11 Robbedoes hardcover albums met verzamelde nummers. nr 130-134 & 139. En 160, 162, 165, 166, 170.
#287Een Christofle opdienschaal met glazen ovenschaal.
#531Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Personages op het strand, abstract.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Figures on the beach, abstract." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 47 x 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#336Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
To rewire a Marie-Therese chandelier with 5 arms.No longer availableDim. h 40 Ø58 cmEstimate: € 40 / 50