#174Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.
#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
#648Een dekselvaasje van Japans porselein.
#190Een paar 18 karaats witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
A pair of 18 karat white gold heart-shaped earrings set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 6,67 gEstimate: € 700 / 800 -
#396Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#385KienzleEen bronzen 7-dagen tafelklok. Gemerkt. Jaren ‘50.
#792WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
#313Een set van 3 verchroomde beelden oorstellend een romijnse krijgster, een dame met kruik en een man met doedelzak en hond, allen op ronde marmeren voet.
A set of 3 chrome-plated statues depicting a Roman warrior, a lady with a jug, and a man with a bagpipe and dog, all on round marble bases.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70