Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
Jan Vanriet Revolver
Period: °1948

“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.

"Dogmas and instructions". A publication with 4 lithographs, one of which is signed "Jan Vanriet".
SKU: 2908230439.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #439
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #155

    Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.

    A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. Ø 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #325

    ‘Paardensport’, een oude panoramische litho, draagt de naam Stassinet.

    'Paardensport', an old panoramic lithograph, is titled Stassinet.
    No longer available
    Dim. h 30 x b 114 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #799

    Een paar sobere koperen kandelaars.

    A pair of modest copper candlesticks.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #22
    Arsène Kennis
    Period: 1888 - 1973

    Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.

    Park View in Autumn, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #526

    Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.

    Hand-knotted Oriental wool carpet with tree of life and animal depiction.
    No longer available
    Dim. 220 x 203 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #744

    Een reclamepaneel uit het begin van de vorige eeuw voor koek- en banketbakkerij Theise-Mundelaers uit lier.

    A advertising panel from the beginning of the previous century for the biscuit and pastry shop Theise-Mundelaers from Lier.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #681
    Capodimonte

    Een lot van twee aardewerken postuurtjes. “De Druivenplukkers & De Dronkaard. Er ontbreken vingers bij de accordeonspeler.

    A lot of two earthenware figurines. "The Grape Pickers & The Drunkard". The accordion player is missing fingers.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een rechthoekige sigarendoos van massief zilver met houten interieur. Gemerkt Made in Italy, Sterling en 925/1000.

    A rectangular cigar box made of solid silver with a wooden interior. Marked Made in Italy, Sterling, and 925/1000.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #112
    Rudi de Vos
    Period: °1944

    “Strandstoelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Beach chairs" Oil paint on panel, Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #331

    Een 8-hoekige Art Deco plafondlamp uit koper en glas.

    An octagonal Art Deco ceiling lamp made of copper and glass.
    No longer available
    Dim. 50 x 50cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #308
    Capodimonte

    Een kaststel set van vier grote aardewerken vazen en coupe met bordeaux decor. Eén kruik beschadig. We voegen er soortgelijke kruik aan toe.

    A set of four large earthenware vases and a bowl with a bordeaux decoration. One jug is damaged. We are adding a similar jug to it.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #394

    Een kristallen karaf met 6 glazen met betrekking tot de vrijmetselarij, allen gegraveerd.

    A crystal decanter with 6 glasses relating to Freemasonry, all engraved.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More