#549D’Angelo“Abstracte compositie met liggend personage”. Een met de hand ingekleurde zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition abstraite et personne couchée”. Une sérigraphie mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#745“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Oude kaart.
#489“Stad aan de Noordzee”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Rivière. Kleine beschadiging aan een hoek.
#623Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
#327Een Afrikaans houten handvat, fijn geciseleerd. Kuba (DRC).
#74Albert De Deken“Straatzicht te Schilde.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1970.
”Scène de rue, Schilde”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 94 cmEstimate: € 80 / 100 -
#185Pierre PhilippeEen 18 karaats wit gouden horloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
#152Jos TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Kerk te Wemmel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Eglise à Wemmel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
”Ghelderode”. Une aquarelle. Signée avec dédicace.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 100 / 150