Similar lots by type
-
#452
“Bergdorp”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
“Village de montagne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#786Mariette De Meulder
“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#432
“Ploeger bij valavond”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Laboureur au crépuscule”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#354Jef Wauters
“De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 26, 5 x 42 cmEstimate: € 50/70 -
#12L. Foster
“Stadszicht met de Burggracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#319H. Opdebeeck
“Stilleven met vis”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#472
“Portret” & “Moeder met kind”. Krijt op papier en een lithografie. De laatste gesigneerd en genummerd 302/385.
“Portrait” et “Mère à l’enfant”. Craie sur papier et lithographie. La dernière signée et numérotée 302/385.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 60a/80 -
#339Gust Dierickx
“Landbouwer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘56.
“Paysan”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘56.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#162Hilde Hendrickx
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#479
Een Chinese prent van een wijze. Gemengde techniek op papier.
Estampe chinoise représentant un sage. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#800
“Egyptische fantasiewereld”. Pastel op papier.
“Monde Fantastique Egyptien”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#349Smolders
“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 200/250 -
#798Harry EliottPeriod: 1882 - 1959
“De uit de hand gelopen vossenjacht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“ La chasse aux renards”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 65 cmEstimate: € 20/30 -
#529Hilde Hendrickx
“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableDim. 109 x 74 cmEstimate: € 80/120 -
#124Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960
“Bloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
#29José Wolff
“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#267F. V. D. Hofstade
“Stilleven met afrikaantjes”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux soucis”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#164Hilde Hendrickx
“Zonnebloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Tournesols”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#159Jef VaesPeriod: °1920
“Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#559
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van spelende kinderen. Onderaan gemerkt (één letsel aan de rand).
Assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#608
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#116
Een houten harp met een gesculpteerd reliëfdecor.
Une harpe en bois avec décor sculpté en relief.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 200/240 -
#774
Een lot van drie gedeeltelijke theeserviezen, een grote terrine en enkele schaaltjes van meerkleurig porselein en aardewerk.
Lot de trois services à thé partiels, une grande terrine et quelques petits plats en porcelaine polychrome et faïence.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#428
Een rundskopje van gesculpteerd steen. Bodemvondst, Egypte.
Tête de boeuf en pierre sculptée. Pièce de fouille, Egypte.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 80/100 -
#382Val St. Lambert
Drie beeldjes van kleurloos geslepen kristal in de vorm van een liggende poes, een vos en een vlinder, waarvan twee in de originele verpakking.
Trois statuettes en cristal taillé incolore en forme d’un chat couché, un renard et un papillon dont deux dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#577
Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 400/600 -
#307
Twee grote drageoirs van geblazen glas.
Deux drageoirs en verre soufflé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#7
Vaasje Val Saint-Lambert van roze en witte geëtste glaspasta. Omstreeks 1900. Randschilfer.
Petit vase Val Saint-Lambert en pâte de verre rose et blanche à décor à l’eau forte. Vers 1900. Eclat.No longer availableDim. H. 8 cm, Ø 15 cmEstimate: € 100/120 -
#494Gabbie De Pauw
“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#15L’eau D’Issey
Een eau de toilette voor mannen van 7,5 ml in gesloten verpakking. We voegen er een after sun van 125 en 150 ml aan toe in gesloten verpakking.
Eau de toilette hommes de 7,5 ml dans son emballage d’origine. Nous ajoutons des après soleil de 125 et 150 ml en emballage d’origine également.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#262Albert Van Dyck
“Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 120/200