Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dorpstafereel aan de Etna”. Een ‘Bilderuhr’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1829.
Antoine Edmond Joinville
Period: 1801 - 1849

“Dorpstafereel aan de Etna”. Een ‘Bilderuhr’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1829.

“Scène de village au pied de l’Etna”. Un “Bilderuhr”. Huile sur toile. Signée et datée 1829.
Dim. 80 x 55 cm
SKU: 2806160202.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #202
Estimate: € 1200 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #659
    Frieda Penne

    “Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #799
    Wagner

    “Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    “Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #730
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    “Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #767
    Gislaine Stas de Richelle

    “De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.

    “l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.
    No longer available
    Dim. 66 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221
    Hendrik Frans De Cort
    Period: 1742-1810

    “Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.

    “Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #794
    Friedrich Thomas

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.

    “Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #652

    “Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.

    “Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 & 45 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Een eikenhouten eendeurskast met een lade onderaan. XIXe eeuw.

    Mmeuble à une porte en chêne. Un tiroir vers le bas. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #666

    Een tinkast met twee niveaus in het opzet en twee paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.

    Vaisselier à deux étagères, le bas ouvrant à deux portes pleines. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 218 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #217

    Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.

    Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #801

    Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #725
    J. Michiels

    “Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    A. Nelson

    “Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #588
    Kaisari

    Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.

    Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 182 x 129 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #651

    Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.

    Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #218
    Constantin Louis Detouche

    Een pendule van verguld brons, versierd met een jongetje bij een vogelnestje bovenaan en onderaan een meisje met een kooitje, allen in een decor van korenhalmen en gebladerte. XIXe eeuw.

    Une pendule en bronze décoré d’un petit garçon et nid d’oiseaux et une petite fille dans une cage. XIXe.
    No longer available
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #674

    “Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.

    “Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 93 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #616

    Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.

    Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 191 x 118 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #657
    Etienne Donnay
    Period: °1975

    “Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.

    “Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #598

    Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.

    Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 120 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #720
    Aristide Goffinon
    Period: 1881-1952.

    “Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.

    “Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #593

    Een Hollands kabinet van gefineerd hout met bovenaan twee gebogen paneeldeuren en onderaan drie grote laden onder drie kleine laden. XIXe eeuw.

    Cabinet hollandais en bois de placage. Le dessus à portes galbées et le dessous à trois grands en dessous de trois petits tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 700
  • #92
    Isidore Meyers

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #780

    Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.

    Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #418

    Een schotel en een bord van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Plat et assiette en faïence allemande polychrome. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 & 24 cm
    Estimate: € 40 / @60
  • #336

    Een smal kamerscherm met dertig reproducties en grafische werken.

    Un paravent étroit contenant trente reproductions et oeuvres graphiques.
    No longer available
    Dim. h: 177 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #638

    Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.

    Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #796

    Lot bestaande uit een gegoten glazen coupe van Val Saint-Lambert, een kristallen pique-fleurs, zes kleurloze coupes, waarvan drie met verzilverde rand en een kobaltblauwe kristallen vaas gemerkt Irena, Poland.

    Lot comprenant une coupe en verre moulé de Val Saint-Lambert, un pique-fleurs, six coupes incolores dont trois aux bords argentés et un vase en cristal bleu cobalt à la marque Irena, Poland.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #738

    Een paar olifantjes van gesculpteerd hout met ivoren details.

    Paire d’éléphants en bois sculpté aux détails en ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #386

    Een vitrinekastje met vijf laden voor een muntenverzameling.

    Une petite vitrine cinq tiroirs pour collection de pièces.
    No longer available
    Dim. b: 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #485

    Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.

    Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Een groot lot factisses van o.a. Armani, Chloé, enz.

    Grand lot de factices par e.a. Armani, Chloé, etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #426

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 303 x 198 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #707

    Twee maskers van gepolychromeerd hout en een kris met koperen versiering. Indonesië.

    Deux masques en bois polychrome et un kris à décoration en cuivre. Indonésie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #622
    Richard K. Kron

    Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.

    Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #120

    Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.

    Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More