#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#572Rachel Sutherland“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 39 x 49cmEstimate: € 40 / 60 -
#365“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
"Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#349Een bronzen beeldje van een sloep met personages. Dogon, Mali.
A bronze statuette of a canoe with figures. Dogon, Mali.No longer availableDim. L. 33, H. 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#334“Damesportret.” Gemengde techniek op board.
"Lady portrait." Mixed media on board.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#355Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.
#108Val Saint LambertEen grote geslepen kristallen schaal met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with green throughout. Marked and signed.No longer availableDim. Ø39cmEstimate: € 60 / 80 -
#259Michaux“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"View on a farm in a landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 43,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#474Rob BaetensPeriod: 1974“De Vrouw van alle volkeren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Met certificaat.
"The Woman of all Peoples". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. With certificate.No longer availableDim. 100 x 50cmEstimate: € 120 / 200