#368Een Chinees houten juwelenkastje met parerlmoer en koperen plaquettes versierd. In twee niveaus.
A Chinese wooden jewelry box adorned with mother-of-pearl and copper plaques. In two levels.No longer availableDim. 24 x 13 x 17cmEstimate: € 100 / 150 -
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#473JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#227Jul. DillensBronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.
Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#453FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#511Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
A yellow-painted statue of a woman. West Africa.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#26Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#598Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.No longer availableDim. 120 x 65cmEstimate: € 30 / 60 -
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
#474Rob BaetensPeriod: 1974“De Vrouw van alle volkeren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Met certificaat.
"The Woman of all Peoples". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. With certificate.No longer availableDim. 100 x 50cmEstimate: € 120 / 200