Other lots by Cap
-
#199John Cap“Sloep op de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd november 1911.
“Chaloupe sur un canal”. Huile sur toile. Signée et datée novembre 1911.No longer availableDim. 68 x 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#169John Cap“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Sous-bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 67 cmEstimate: € 80 / 120
Similar lots by type
-
#754Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282Emile LammersPeriod: 1940 - 2000“De Gaverbeek te Waereghem” & “Boszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en het eerste met certificaat.
“De Gaverbeek te Waereghem” et “Sous-bois”. Huile sur toile. Toutes les deux signées et la première avec certificat.No longer availableDim. 23 x 29 & 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#742Marc KennesPeriod: °1962“Fabriek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Usine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#464Roman ZuzukPeriod: °1961“Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#602Igor TcholariaPeriod: °1959“Duet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Duet”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#712Nicolas Eckman“Dorpelingen met geit”. Houtsnede. Gesigneerd met stempel en genummerd 2/50 buiten de plaat.
“Villageois avec chèvre”. Gravure sur bois. Signée avec cachet et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#439Camille BarthélemyPeriod: 1890 - 1961“Herfst”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Automne”. Huile sur carton. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 500 / 800 -
#198Jules de CortPeriod: 1918 - 1999“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220 / 300 -
#239Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 140 / 160 -
#252Vera Noens“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#292Theo DirkxPeriod: 1896 - 1967“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Jaren ‘30.
“Vase aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Années 30.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 140 / 180 -
#352Jean GovaertsPeriod: 1898 - 1985“Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#684Vladimir ShinkarevPeriod: °1954“Eenzame danser”. Gravure. Gesigneerd, getiteld “
” en genummerd 1/10 buiten de plaat.
“Danser seul”. Gravure. Signée, intitulée “ ” et numérotée 1/10 hors planche.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#572Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#213Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Dame in een Zeeuws interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans un intérieur zélandais”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260 / 300 -
#735Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1996. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#254Jean HodruPeriod: 1870- 1932“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 100 / 160 -
#599Igor TcholariaPeriod: °1959“White birds of my dreams”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“White birds of my dreams”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#650Josephus Laurentius Dyckmans“De bedelmuzikanten”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Toegeschreven aan .
“Les musiciens mendiants”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Atrribuée à.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#189“Herderin in een landschap met ruïne”. Olieverf op paneel. Eerste helft XIXe eeuw.
“Bergère dans un paysage au ruine”. Huile sur panneau. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#234Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Vee in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bétail dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 300 / 400 -
#194Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Boer en boerinnen in de keuken”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1947.
“Paysan et paysannes dans la cuisine”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1947.No longer availableDim. 28 x 32,5 cmEstimate: € 550 / 650 -
#424Drie handgeschilderde voorstellingen met personages op zijde.
Trois miniatures aux personnages peintes à la main sur soie.No longer availableDim. 10 x 7 cmEstimate: € 60 / 80 -
#354H. Dessart“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#553Een paar dekselvazen van blauw Chinees porselein met een decor van paradijsvogels.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#706Een paar wingchairs met groen kunstlederen bekleding.
Paire de fauteuils à oeillères en simili vert.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#761Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .
Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#75Andor KomivesPeriod: °1958“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#423Vier verschillende kleine vaasjes van blauw en wit Chinees porselein. Enkele beschadigingen en restauraties.
Quatre petits vases en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques dégâts et restaurations.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#72Vijf kleine litho’s van Marc Kennis met betrekking tot Spanje. En twee grotere gravures van dezelfde auteur. We voegen er een metaalkleurig hoogreliëf met Madonna en Kind aan toe.
Cinq petites lithos par Marc Kennis aux sujets espagnols. Et deux plus grands gravures du même auteur. Nous ajoutons un relief métallique représentant une Vierge à l’Enfant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#627Een zittende Boeddha van zwartgepatineerd gegoten steengoed.
Bouddha assis en grès moulé à patine foncée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#581Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin en Chinese tekens achteraan.
Jardinière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin. Texte chinois au verso.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 320 / 380 -
#686Een bureau van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV inspiratie met aan weerskanten vijf laden. Jaren ‘30.
Bureau en chêne sculpté d’inspiration Louis XV avec cinq tiroirs des deux côtés. Années ‘30.No longer availableEstimate: € 20à / 240 -
#221Een paar witmetalen lampen, opgebouwd uit zeven stangen met glazen bollen.
Paire de lampes en métal blanc comprenant sept tiges aux abat-jour sphériques en verre.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 650 / 750 -
#628Een Chinese schaal van meerkleurig porselein met een decor van een vogel en pioenen.
Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor d’un oiseau et des pivoines.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#426HamadanPerzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80 / 120

