#622Tom De Witte
“Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#898
Twee verschillende messingen kandelaars.
#103
“Jagende leeuwen” Een groep van porselein. Gemerkt: Royal Dux.
#480Mont Blanc
Een balpen met zwarte lak. In origineel etui.
#88
Een theepotje en een koffiepotje van Naams aardewerk.
#532
“Madonna en Kind”. Rond glasraam in smeedijzeren omlijsting. Met verlichting.
”Vierge à l’Enfant”. Un vitrail rond à encadrement en fer forgé. Avec illumination.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 80/120 -
#498
Een maskertje en een wijze met kind van gebeeldhouwd ijzerhout.
Un petit masque et une statue d’un sage avec un enfant en bois de fer sculpté.No longer availableDim. h: 32 en 23 cmEstimate: € 30/50 -
#697
#212Henry SchoutenPeriod: 1864 - 1927
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée et restaurée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 600/1000 -
#787
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#666
#2S. Pinkus
“Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80/120