Other lots by Tilleux
Similar lots by type
-
#169Werner Van HoylandtPeriod: °1951
“Stilleven met boeken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, livres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#664J.J. Toulon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. kleine beschadigingen,
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/160 -
#422Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Baladeur en Campine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#252Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/130 -
#313Louis Van Hoozele
“Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#732A. Steel
“Nachtelijk plattelandszicht”. Olieverf op paneel.
”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/160 -
#742Paul Leduc
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 34,5 x 26 cmEstimate: € 120/200 -
#172Willem Jodocus EngelbertsPeriod: 1809 - 1887
“Man bij een deurpost met blaffend hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Homme et petit chien aboyant auprès d’une porte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 29 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#314David Roberts
“Londens straatzicht met ezeltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur une rue à Londres et petit âne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 300/400 -
#572Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“Jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek.
”Chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée. Déchirure sur la toile.No longer availableDim. 48 x 75 cmEstimate: € 400/600 -
#189Fréderic Mommen
“Riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 80/100 -
#242G. Lor
“Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#249J.J. Toulon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#174G. Vander Cammen
“Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 158 cmEstimate: € 200/240 -
#212Leon BruninPeriod: 1861-1949
“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 2000/2500 -
#592
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#542M. Pouret
“Herfstochtend in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Matin en automne en Bretagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#184Charles (?) Lebon
“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. A rafraîchir.No longer availableDim. 163 x 199 cmEstimate: € 400/600 -
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839
“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800/1000 -
#644M. Holstein - De Vos
“Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 83 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#224Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1971
“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
”Vue sur la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 81 cmEstimate: € 200/240 -
#222Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#719Verdonk
“Brug over een kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont par dessus le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#539A. Koster van Groos
“Vrouw op stoel in profiel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Femme assise sur une chaise, en profil”. Huile sur panneau. porte un monogramme.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#774Lode SebregtsPeriod: 1906-2002
“Conversatie op straat”. Een ets. 1e staat, gesigneerd buiten de plaat.
“Conservation dans la rue”. Eau-forte. 1e état, signée hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#475
“Vrouwelijk naakt met engel”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina.
”Nu féminin et ange”. Une statue en bronze à patine de deux couleurs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 300/500 -
#502
“Banjospeler”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening “Aezpiri”.
”Joueur de banjo”. Huile sur panneau. Porte la signature: “Aezpiri”.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#246Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#159Adrienne Sotteau
“Koppel in een herberg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Gand, 53’.
”Couple dans une auberge”. Huile sur toile. Signée et datée :’Gand, 53’.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 260/340 -
#210
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 600/800 -
#771
- Lot van vier borden en schotels:- een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm.- een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling).- een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm.- Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm
Lot de quatre assiettes et plats:- une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm.- un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration).- un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm.- Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cmNo longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60/80 -
#546
Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.
Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.No longer availableDim. 153 x 103 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#545
Een paar buikvaasjes van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire de vases pansus en porcelaine de Chine en bleu et blanc.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200/220 -
#703
“Ruiter te paard”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Cavalier à cheval”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 180/220 -
#384Pol MaraPeriod: 1920-1998
“De kunstenares”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 99/100 buiten de plaat.
“L’artiste”. Litho. Signée et numérotée 99/100 hors planche.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/160 -
#782
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60/100