#186Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
A straight secretary made of veneered wood in the Louis XVI style, with two panel doors below the drop-front and a drawer below the gray marble top.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#13Lladro‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43Lladro‘Garden Classic, een Lladro beeld, modelnummer 7617 in originele verpakking.
"Garden Classic, a Lladro figurine, model number 7617 in original packaging."No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#118Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A cut crystal vase with green throughout the body. Marked and signed.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 70 / 100 -
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#412Twee offsetprints, de Reichstag ingepakt door Christo met in één van de kaders een stuk van de originele doek waarmee deze ingepakt was.
A set of 2 offset prints, the Reichstag wrapped by Christo, with a piece of the original cloth used for the wrapping in one of the frames.No longer availableDim. h 85 x b 54 cmEstimate: € 240 / 320 -
#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
#55Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A cut crystal vase with blue in the mass. Marked and signed.No longer availableDim. 20,5cmEstimate: € 80 / 100