#85Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met beweegbare briljanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1, ct.
An 18kt rose gold necklace with pendant set with movable diamonds and diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
A mask made of sculpted wood with traces of patina. Bembe, DRC.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
#516Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#124Henriette Coffez“Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 300 / 400 -
#203Lladro‘A Stich In Time’, een Lladro beeld, modelnummer 5344 in originele verpakking.
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#234“Het hooien van het veld.” Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd. gedateerd 1929.
"The Haymaking of the Field." Pastel on paper. Ambiguously signed. Dated 1929.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80 / 120