#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#369Een decoratief werk in de stijl van Rothko. Bijgevoegd een kader in de zelfde stijl.
A decorative piece in the style of Rothko. Frame included in the same style.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#346Een vierkante Chinese massief houten salontafel.
#89Belfort‘Kadezicht met platbodems’, olieverf op doek, gesigneerd Belfort en met certificaat?
"Quayside View with Flatboats", oil on canvas, signed Belfort and with certificate.No longer availableDim. h 120 x b 140 cmEstimate: € 120 / 180 -
#103Lladro Society‘Pocket Full Of Wishes’, een Lladro beeld, modelnummer 07650 in originele verpakking.
'Pocket Full Of Wishes', a Lladro figurine, model number 07650 in original packaging.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#82Leon RiketPeriod: 1876 - 1938“Winters hoevelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter farmhouse view." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#265Boch FrèresEen lot vintage Boch porseleinen servies. Meerkleurig, model SATURN/MIAMI. Bestaande uit 10 kopjes, suikerpot, melkkan en 19 schotels met 2 groottes.
A lot of vintage Boch porcelain tableware. Multicolored, model SATURN/MIAMI. Consisting of 10 cups, sugar bowl, milk jug, and 19 saucers of 2 sizes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted silk rugs.No longer availableDim. 150 x 70cmEstimate: € 40 / 60