#66
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil sculpté style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#216
#520
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste centrale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 350 / 450 -
#905
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#12A Ost
“Ruiter te paard.” Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Cavalier et sa monture”. Une lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#485
Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
#127
“Geknielde jonge vrouw”. Een art deco beeld van brons. Weens werk.
#712
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#543
Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Un Bouddha thai en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 140 -
#643
#692
Een handgeknoopt wollen karpet.
#238
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.