Other lots by Foley
-
#684Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#682Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#683Bily FoleyPeriod: Ierland, °1961“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120 / 160
Similar lots by type
-
#524Urbain Gerlo“De Noordzee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
La Mer du Nord”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘78.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#294T. George“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 120 / 160 -
#309I. Battaille“Tuinzicht”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de jardin”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#199Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930“Zicht op de Schelde”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 2500 / 2600 -
#282V. Aerts“Parkzicht”. Aquarel op papier.
“Vue de parc”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een paar XIXe eeuwse aquarellen als origineel voor modeprenten. Gesigneerd onder de passe-partout.
Paire d’aquarelles du XIXe siècle. Des projets pour des planches de mode. Signées en dessous du passe-partout.No longer availableDim. 27 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#433Robert GeenensPeriod: 1896 - 1976Twee composities, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Deux compositions, technique mixte sur papier. Signées.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#454“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Russische school. Draagt monogram.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Ecole russe. Porte un monogramme.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19Een lot van vier aquarellen, waarvan twee met Belgische militairen, een militair portret en een karikatuur. Eind XIXe eeuw.
Lot de quatre aquarelles dont deux de militaires belges, un portrait militaire et une caricature. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 20 - 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#714Albert De Deken“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 55 / 65 -
#319Marieke De Ridder“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#717Raphael De BuckPeriod: 1902 - 1986“Terrasscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signature.No longer availableDim. 30,5 x 22,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#189Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930“Havenzichtje”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de port”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 x 7,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#742Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.
Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#814Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#444“Bloemen”. Gouache op papier. Draagt handtekening en datering 1964.
“Fleurs”. Gouache sur papier. Porte une signature et la date 1964.No longer availableDim. 34,5 x 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#14Marinus de JongerePeriod: 1912 - 1978“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#432Jan VaertenPeriod: 1909 - 1980“Portret”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Portrait”. Dessin en encre sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#618Jadwega MatawowskaPeriod: 1874 - 1963“Portret van Koning Albert I. Pastel op papier. Gesigneerd links bovenaan.
“Portrait du Roi Albert I”. Pastel sur papier. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 400 / 600 -
#673HofmansEen reeks van acht kleine aquarellen met voorstellingen van krijgsgevangenen in diverse landen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Allen gesigneerd. Bijgevoegd een aquarel van een sneuvelende soldaat van dezelfde kunstenaar, gesigneerd ‘41.
Suite de huit petites aquarelles représentant des prisonniers de guerre de différents pays lors de la Seconde Guerre Mondiale. Signées. Nous ajoutons une aquarelle d’un soldat mort par le même auteur, signée et datée ‘41.No longer availableDim. 10 x 10 & 35 x 26 cmEstimate: € 160 / 240 -
#802Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#424Edmond van OffelPeriod: 1871-1959“Un fin connaisseur”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Un fin connaisseur”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#434Een reeks van vijftien kleine tekeningen op papier, toegeschreven aan Penck.
Suite de quinze petits dessins sur papier, attribués à Penck.No longer availableDim. 19 x 12 cm (x 15)Estimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#496Een gatelegtafel.
Une table gateleg en chêne.No longer availableDim. 73 x 127 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#371Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Paire de carafes en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94“Zeventiende eeuws landschap met boerderijen”. Olieverf op paneel.
“Paysage du XVIIe siècle avec fermes”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 14,5 x 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#289Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990“Bomen langs een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Arbres le long d’une fleuve”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#110Een 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct.
Boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,14 ct.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#632Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#739“The Royal Geographical Society Silver Map”. Een Sterling zilveren wereldkaart, uitgegeven door de Franklin Mint.
“The Royal Geographical Sociéty Silver Map”. Carte du monde en argent Sterling, éditée par Franklin Mint.No longer availableDim. 39 x 56 cùEstimate: € 80 / 120 -
#746Een handgemaakt katoenen wandkleed met een decor van dieren.
Tapisserie en coton à décor d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 250 x 210 cmEstimate: € 100 / 150 -
#365Omega Seamaster QuartzEen roestvrij stalen herenhorloge met polsband.
Une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelet.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#821Een kristallen siercoupe op voet met pendeloques.
Coupe décorative en cristal sur pied et avec pendeloques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#302“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#98“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
“Trois pères d’église”. Icône de voyage en laiton avec émail bleu.No longer availableDim. 11,5 x 9,5 cmEstimate: € 60 / 80

