Other lots by De Wit
Other lots in this auction
-
#342
Een ovale verguld houten spiegel.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 60/100 -
#418
Een lot borden waarbij twee van het Koninklijk Serment St. Joris te Brussel, één van het Groot Serment ‘Union et Constance’ te Brussel, een Duits Keizerlijk militair bord van het régiment Saarburg uit 1914 en een herdenkingsbord ter gelegenhied van 150 jaar België, op 1500 exemplaren geproduceerd door Villeroy & Boch.Toegevoegd drie tinnen Sermentsborden.
Lot d’assiettes dont deux du Serment Royal St-Georges et une du Grand Serment Union et Constance de Bruxelles, une assiette militaire Empire Allemande du régiment de Saarburg (1914) et une assiette commémorative 150 ans Belgique, sur 1500 exemplaires (Villeroy et Boch). Ainsi que trois assiettes de serment en étain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#12
Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
Carte d’Anvers ancienne. Gravure prise d’un Atlas.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 20/30 -
#472Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005
“Marktzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de marché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#356
Een kleine ééndeurs vitrine.
Petite vitrine à une porte.No longer availableDim. 70 x 53 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#721Brennabor
Een antieke Duitse kinderwagen met riet. Omstreeks 1906.
Poussette ancienne allemande en osier. Vers 1906.No longer availableDim. 130 x 110 cmEstimate: € 100/120 -
#583
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor floraal decor met gelukstekens.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#446
Twee bijzettafeltjes met chromen frame en glazen blad. Jaren ‘60.
Deux tables d’ appoint sur base en chrome et à tablette en verre. Années ‘60No longer availableDim. 29 x 44 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#106
Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl met bijpassend voetbankje met roze bekleding.
Paire de fauteuils en noyer de style Régence et pouf assorti, recouverts en rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,56 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 2,56 ct.No longer availableDim. 12,07 gEstimate: € 1900/2000 -
#709
“Personages aan de Mogulhofhouding. Gouache op zijde.
“Personnages à la cour du Mogul”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 110x 81 cmEstimate: € 100/120 -
#85
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een witte en een grijze parel.
Bague en or jaune 18 K sertie d’une perle blanche et d’une perle grise.No longer availableDim. 20,55 gEstimate: € 700/800