“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Henri Joseph Pauwels
Period: 1903-1983

“Allée”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 70 x 100 cm
SKU: 0202160472.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #472
Estimate: € 80 / 120

Other lots by Pauwels

  • #222
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Zicht op het Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue du bois de Soigne”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #482
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de bois”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 70 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00