Other lots in this auction
-
#619
“De courtisanes Utagawa en Nanasato van het Yotsume-huis, uit de serie ‘spiegel met kaligrafische voorbeelden door prachtige nieuwe courtisanes in de Yoshiwara’. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een Japanse houtsnede van Kitao Masanobu.
“Les courtisanes Utagawa et Nanasato de la maison Yotsume”. De la série “Miroir aux exemples calligraphiques par merveilleuses nouvelles courtisanes dans la Yoshiwara”. Exemplaire du début du XXe siècle d’une gravure sur bois par Kitao Masanobu.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#268
Een pop met porseleinen hoofdje.
Poupée à la tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#8
“Man met hoed” & “Vrouw met mand”. Een paar beeldjes van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
“Homme au chapeau” et “Femme au panier”. Une paire de statuettes en porcelaine polychrome de Saxe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/120 -
#534
Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#114Jules RamboPeriod: 1896 - 1974
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#555
Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 201 x 103 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#266
Een commode van fruit- en dennenhout met drie laden. Eerste helft XIXe eeuw.
Commode en bois fruitier et sapin. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 85 x 114 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#27
Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30/50 -
#253Christofle France
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Onderaan gemerkt. In originele dozen (op dienblad na).
Service à café et à thé quatre piéces et avec plateau. Marque sous la base. Dans les boîtes d’origine (sauf le plateau).No longer availableDim. h: 10 - 21 cmEstimate: € 400/500 -
#611
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1300/1500 -
#628
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#181Muller Frères, Luneville.
Een art nouveau vaasje van meerkleurig glas, versierd met een geëtst decor van bomen. Gemerkt.
Petit vase art nouveau en verre polychrome décoré d’arbres gravés. Avec marque.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 180/220