#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#195Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.85 ct in total.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#440Een 18 kt hanger met drie cirkels in drie kleuren goud, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct.
An 18 kt pendant with three circles in three colors of gold, set with diamonds with a total weight of 0.77 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 800 / 900 -
#248LladroEen lot van 7 Lladro items waarvan 4 bellen, modelnummers 7613, 7614, 7615 en 7616 zijnde de 4 jaargetijden, 2 drijfkaarshouders, modelnummer 17665, ‘Sailing The Seas’ en nr 17666, ‘Dolphins At Play’ en dan nog een kerstbal van 1991 met modelnummer 5829, alles in originele verpakking.
A lot of 7 Lladro items including 4 bells, model numbers 7613, 7614, 7615, and 7616 representing the 4 seasons, 2 floating candle holders, model number 17665, 'Sailing The Seas', and no. 17666, 'Dolphins At Play', and also a 1991 Christmas ball with model number 5829, all in original packaging.No longer availableDim. h 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
"Our Lady of Perpetual Help." A paper print.No longer availableDim. 82 x 60cmEstimate: € 40 / 60