#510Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#408Een paar dekselvazen van Chinees porselein met schouwspel voor Fu, Lu, Shou.
A pair of Chinese porcelain covered vases depicting scenes for Fu, Lu, Shou.No longer availableDim. 48 cm Ø 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 26 x b 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#116Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.
An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.No longer availableDim. 216 x 184 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#244‘Aanbidding door de koningen’, een gravure naar P.P. Rubens, Lucas Vostermans sculp. et excud.
"Adoration of the Kings", an engraving after P.P. Rubens, Lucas Vostermans sculpt. et excud.No longer availableDim. h 56 x b 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75