#36Royal CopenhagenEen lot van 13 porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#375Lombard Ltd, GlasgowThe Highland Gathering, aged 21 years, Special Reserve Scotch Whisky. In een Staffordshire porseleinen kruikje met etui.
The Highland Gathering, aged 21 years, Special Reserve Scotch Whisky. In a Staffordshire porcelain jug with case.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#408Een paar dekselvazen van Chinees porselein met schouwspel voor Fu, Lu, Shou.
A pair of Chinese porcelain covered vases depicting scenes for Fu, Lu, Shou.No longer availableDim. 48 cm Ø 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#334“Damesportret.” Gemengde techniek op board.
"Lady portrait." Mixed media on board.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
'Bowing Crane', a Lladro figurine, model number 01613 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80