Similar lots by type
-
#167
“Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
“Geneigter Frauenkopf”. Buste en bronze, d'après Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. h 43 x b 37 cmEstimate: € 1250 / 1500 -
#171
Een paar bronzen beeldjes, liggende leeuwen.
Une paire de figurines en bronze, des lions couchés.No longer availableDim. h 16 x l32 cmEstimate: € 330 / 350 -
#487
Bronzen donker gepatineerd gestileerd beeld van een zittende kat, Art Deco.
Sculpture stylisée en bronze à patine foncée d'un chat assis, Art Déco.No longer availableDim. h45cmEstimate: € 700 / 800 -
#163
“Venus van Milo” Bronzen beeld, Griekse godin Aphrodite (Romeinse godin Venus), de godin van de liefde en de schoonheid. Kleine barst thv sluier over linkervoet.
"Vénus de Milo" Statue en bronze, déesse grecque Aphrodite (déesse romaine Vénus), la déesse de l'amour et de la beauté. Petite fente au niveau du voile sur le pied gauche.No longer availableDim. h 87 x b 23 cmEstimate: € 600 / 700 -
#553
Een grote cloisonné vaas van brons. Verlichting binnenin. Chinees werk.
Un grand vase cloisonné en bronze. Eclairage à l'intérieur. Travail chinois.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 280 -
#248
Christus aan het kruis, bronzen beeldje in ovale kader, fluwelen bekleding. XIXde eeuw.
Christ en croix, statuette en bronze dans un cadre ovale, couverture en velours. XIXème siècle.No longer availableDim. h27cm x b21cmEstimate: € 100 / 120 -
#153Emile Picault
“Opus Improbum Omnia Vincit”, beeld in gepatineerd brons, gesigneerd.
« Opus Improbum Omnia Vincit », sculpture en bronze patiné, signée.No longer availableDim. h35cm x b13,5cmEstimate: € 325 / 350 -
#228
Een gedetailleerde miniatuurploeg van brons, geciseleerd en bruin gepatineerd.
Une charrue miniature détaillée en bronze martelé et patiné brun.No longer availableDim. L.24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#121Frederic Remington
Grote beeldgroep in brons “The Mountain Man”, naar Frederic Remington, posthume geut.
Grand groupe sculptural en bronze « The Mountain Man », d'après Frederic Remington, fonte posthume.No longer availableDim. h85 x b39 x l39cmEstimate: € 850 / 1000 -
#567
Bronzen verguld beeldje van Afrikaanse man met trommel.
Figurine en bronze doré d'homme africain avec tambour.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488
Bronzen beeld “Het Paard”, naar Fernando Botero, donkergepatineerd.
Sculpture en bronze "Le Cheval", d'après Fernando Botero, à patine foncée.No longer availableDim. h32,5 x b33cmEstimate: € 250 / 275 -
#113
Bronzen beeldje “Pierrot” op rond onyx schaaltje.
Figurine en bronze "Pierrot" sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. h 13,5 x Ø 7,5 cmEstimate: € 225 / 250 -
#493
Art Deco modern gestiliseerd bronzen beeld, vrouw in geknielde houding en gespreide armen, naar Oswald Herzog.
Sculpture en bronze stylisé moderne Art Déco, femme agenouillée et bras écartés, d'après Oswald Herzog.No longer availableDim. h 36 x 64 cmEstimate: € 1250 / 1500 -
#107Vic Gentils
Triptiek van brons, genummerd 173/197, gesigneerd.
Triptyque en bronze, numéroté 173/197, signé.No longer availableDim. 23x12.5 cmEstimate: € 175 / 225 -
#168
Een paar bronzen Cupido kandelaren met 3 vergulde lichtpunten, op messing sokkel en witmarmeren voetstuk.
Une paire de bougeoirs Cupidon en bronze à 3 points lumineux dorés, sur socle en laiton et socle en marbre blanc.No longer availableDim. h62cmEstimate: € 1750 / 2000 -
#161Léopold Harzé
“Gros-René & Marinette” lot van 2 bronzen beeldjes, gesigneerd Leop. Harzé. Gegoten door Cie des Bronzes Bruxelles.
"Gros-René & Marinette" lot de 2 statuettes en bronze, signées Léop. Harze. Fonte par la Cie des Bronzes Bruxelles.No longer availableDim. h29cmEstimate: € 600 / 700 -
#117
Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.
Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 200 / 230
Other lots in this auction
-
#101Cristal de Boheme
Een paar rijkelijk uitgewerkte kandelaars met twee lichtpunten met geschilderd wit decor en rode kelken.
Une paire de chandeliers à deux lumières richement détaillés avec un décor peint en blanc et des calices rouges.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#37
Zes kristallen wijnglazen met een gegraveerd stermotief.
Six verres à vin en cristal gravés d'un motif étoilé.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#523
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150 / 200 -
#184
“Gevecht in de herberg.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Bataille dans l'auberge." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#534
Een beeld van polyester, met voorstelling van Graaf Dracula.
Une statue en polyester, représentant le comte Dracula.No longer availableDim. H. 185 cmEstimate: € 200 / 300 -
#687
Vier porseleinen en glazen bierpullen.
Quatre chopes à bière en porcelaine et verre.No longer availableDim. H: 16-20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#700
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#508
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#641Val Saint Lambert
Een lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal. Fluitvaasje gesigneerd onderaan.
Lot de deux vases en cristal taillé incolore. Vase flûte signé en bas.No longer availableDim. H: 23-28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#613
Chinees porseleinen potten, waarvan bij 1 deksel ontbreekt, alsook beschadiging bodem. Tafereel met 4 dames, en tafereel vogel op tak.
Pots en porcelaine de Chine, dont 1 couvercle manque, ainsi que des dommages au fond. Scène avec 4 dames, et scène d'un oiseau sur une branche.No longer availableDim. h31cm x b22cmEstimate: € 40 / 60 -
#438
Twee gepolychromeerd houten vrouwenbeelden. Thailand.
Deux statues féminines en bois polychrome. Thaïlande.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 200 / 300 -
#677Judeco Belgium
Tafellamp van koper, gemarkeerd.
Lampe de table en cuivre, marquée.No longer availableDim. h43cm x Ø17cmEstimate: € 50 / 80