Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie antieke Chinese borden van aardewerk. Restauraties.

Drie Chinese borden van aardewerk. Restauraties.

Trois assiettes chinoises en faïence. Restaurées.
Dim. Ø: 20 - 28 cm
SKU: 1505180433.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #581

    Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pioenen op gele fond en personages in cartouches. De handvatten in de vorm van hertenkoppen.

    Un vase en porcelaine de Chine avec un décor famille-rose de pivoines sur fond jaune et personnages en cartouches. Les anses en forme de têtes de cerfs.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #95

    Een 18 karaat wit en geel gouden ring bezet met een diamant van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 7,81 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #156

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #154
    Jan Michiel Ruyten
    Period: 18813 - 1881

    “De lezeres”. Een studietekening. Potlood op papier. Gesigneerd.

    ”La lectrice”. Un dessin d’étude. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #567

    Een paar vaasjes van Satsuma aardewerk met een fijn decor van geisha’s in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de Satsuma finement décorée de geishas dans un paysage. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #618

    Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.

    Pendule de cheminée française en marbre noir aux décorations gravées et aux parties en marbre beige. Cadran émaillé aux chiffres romains. Fin du XIXe siècle. Clé, balancier et verre d’horloge manquent.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #626

    Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.

    Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 134 x 126 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #523

    Een gewei van een impala en één van een hartenbeest.

    Un bois d’impala et un bois d’un bubale roux (alcelaphus buselaphus).
    No longer available
    Dim. 50 en 55 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #409

    Een lot kristallen glazen bestaande uit water- , wijn- en champagne-glazen.

    Un lot de verres en cristal comprenant des verres à eau, des verres à vin et des verres à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een grote glazen presse-papier met een rode ‘swirl’.

    Un grand presse papier en verre à tourbillon rouge.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #205

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct. en twee gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,38 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,38 ct et de deux saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,38 ct.
    No longer available
    Dim. 2,38 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #411

    Twee Napoleontische soldaten van veelkleurig porselein.

    Deux soldats napoléoniens en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm & 25 cm
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More