#668Drie designcoupes van gekleurd Muranoglas.
#591Een bord van Japans porselein met een decor van een goudfazant in een bloeiende pioenenstruik. Onderaan gemerkt.
Une assiette en porcelaine japonaise à décor d'un faisan doré dans un buisson de pivoines en fleurs. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#670Twee witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl. Bijgevoegd een laag boudoirstoeltje in dezelfde stijl.
#52Jan Van Os“Koe”. Een met aquarel gehoogde tekening op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Vache. Dessin à l'aquarelle rehaussé sur papier. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#628Een paar bronzen kandelaars. Italië(?) omstreeks 1600.
#309De Smet“Vrouwenhoofd”. Een plaasteren masker met goudkleurig patina. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Tête de femme”. Masque en plâtre à patine dorée. Signé et daté 1929.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 32 / 40 -
#56Een grote wandkapstok met spiegeltje en aan weerskanten een paraplustaander met metalen bodem. Centraal een deurtje en een lade.
Un grand porte-manteau mural avec miroir et porte-parapluie avec un fond en métal des deux côtés. Une porte et un tiroir au centre.No longer availableDim. 195 X 86 X 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#377Een tafelschermpje met vier stenen tegels met landschapsdecor en met bloemen en vogels.
#230Een 18 K roze gouden armband.
Un bracelet en or rose 18 carats.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 170 / 200