#667Een decoratief handwapen in Oosterse stijl. Letsels.
#276Een gefineerde bridgetafel met omkeerbaar speelblad en met vier kleine hoeklades.
#428Een kleine balustervaas met een decor van personages in cartouches op blauwe fond met bloemen.
#152Charles François Daubigny“De Seine voor Argenteuil, met de voetgangersbrug links en de Basilique Saint-Denis rechts in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
La Seine devant Argenteuil avec pont pédestre à gauche et la Basilique Saint-Denis à droite au loin. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 19,5 x 31 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#683Een ijsbeer van aardewerk. Gemonogrammeerd P.P.
Un ours polaire en faïence. Monogrammé P.P.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#502J. Sorolla“Dames op het strand. Een emailschildering in twee hoogtes. Beschadiging aan één van de gezichten.
#264Eric Correwyn“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#436Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#376IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje
#624“Haven”. Een linosnede”. Gesigneerd buiten de plaat.
#706& TraditionEen reeks van vier vintage Deense designlampjes van metaal in vier kleuren. Model ‘Flowerpot’, ontwerp van Verner Panton. Gemerkt.
Un ensemble de quatre lampes vintage en métal design danois en quatre couleurs. Modèle 'Flowerpot', design par Verner Panton. Signé.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 60 / 80