#412“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
#53“De Heilige familie”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details.
#284J. Jansen“Koeien aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerp ‘88.
Vaches au bord d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée Anvers '88.No longer availableDim. 31 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#286Een mahoniehouten tafel met twee klapbladen en een lade.
#19Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Pelgrimstraat”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 72/150 buiten de plaat.
Pelgrimstraat. Une eau-forte. Signée et numérotée 72/150 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 36 x 10,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#376IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje
#625Een halfronde gefineerde mahoniehouten wandtafel op tapse poten. Openklappend blad.
#530Een 18 K witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes en een centrale smaragd van +- 0,35 ct.
Ara hyancinthe. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 80 / 100