#967
#987
Een eivormige boterpot van verzilverd metaal. Met botermesje.
#937
#895
Een zwaan van verzilverd metaal met bergkristal.
#567
#833
Een verzilverd metalen komfoor. Engels werk.
#991
#433
Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont une paire en forme de colonnettes en imitation de marbre, les deux autres montés en lampe.No longer availableEstimate: € 60/80
#753
Vier diverse gelakte dozen. Japans werk, begin XXste eeuw. Een ronde, gemerkt Nippon. Een langwerpige gesigneerd bovenaan. Een met twee vogels op een jeneverbessenstruik en één met een rode lotus en een zwaluw.
Quatre petites boites laquées. Travail japonais, début XXième siècle. Une ronde de la marque Nippon, une allongée signée, une représentant deux oiseaux sur un genévrier et une décorée d’un lotus rouge et d’une hirondelle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1027
Paar sierkruiken van zamak en kobaltblauw glas.
#408
Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.
#397Val St. Lambert
Een kristallen vaas, rood in de massa.
#242Beaufort
“Zicht op een watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#364
Een spiegel van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#167
Een gechromeerde kelkvormige lamp in Art Deco stijl.
#1049
Deux verseuses couvertes et une théière en étain. Une verseuse surmontée de deux glands, l’autre datée 1788. La théière ornée d’une tête d’enfant.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#123
Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver.
#577
#105
Een 18 karaats geel gouden ring met gegraveerde zijkanten.
#678
Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/120