Other lots by Val St. Lambert
#394Val St. LambertDrie paar kandelaars van deels gesatineerd glas, gedragen door een beeltenis van het Heilig Hart. Twee gemerkt.
#377Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met groene motieven. 1928.
#23Val St. LambertEen kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.
#348Val St. LambertEen vaas van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Vase en cristal mauve. Années ‘50. Avec marque.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
Deux coupes en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50
#361Een paar karaffen van geslepen Boheems kristal, rood gekleurd in de massa.
#809Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
#387Drie vazen in diverse uitvoeringen van geslepen Boheems kristal en rood gekleurd in de massa.
Trois vases divers en cristal de Bohème taillé et coloré rouge dans la masse.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Lot de cristaux et de verrerie comprenant une coupe sur pied en métal argenté, petits vases divers, une partie de garniture de toilette de Val Saint-Lambert, trois pots, une lampe à huile etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#327Een grote coupe en een bonbonnière van geslepen kristal, resp. paars en rood gekleurd in de massa.
Lot de cristaux taillés comprenant deux vases cylindriques, un vase sphérique et un shaker.No longer availableEstimate: € 40 / 50
#544Francesco Tiradritti“Peintures murales egyptiennes”. Ed. Citadelles & Mazenod, Paris 2007. Zeer goede staat, met beschermhuls.
“Peintures murales égyptiennes”. Ed. Citadelles & Mazenod, Paris 2007. Très bon état, avec étui de protection.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#193Een damesbuste van tweekleurig albast op een marmeren sokkel. Zeer goede staat. Begin XXe eeuw.
Buste de dame en albâtre bicolore sur socle en marbre. En bon état. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#165HermésTwee verstuivers met eaux de toilette van twee maal 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette, chaque fois de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#106Een lot van vier oude poppen, waarvan één met porseleinenen hoofdje. We voegen er een eikenhouten XIXe eeuws wiegje aan toe.
#556Een paar ronde nachtkastjes met één deur en een marmeren blad.
#716Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
#18Art deco vaas van wit aardewerk gemerkt Boch, vorm nr. niet leesbaar.
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#527Een Chinese houten messenblok van zwartgelakt hout met verguld bladermotief met acht messen en vorken en een paar serveermessen en -vorken.
Bloc à couteaux en bois laqué noir à motif de feuilles dorées contenant huit couteaux et fourchettes et un couvert de service. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 140 / 160