Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Goebel

Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.

Trois statuettes en biscuit polychromes par M.I. Hummel. Avec marques.
SKU: 1312160084.
Category: Porselein.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 45 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel

  • #218
    Goebel

    “Dame met kooitjes” & “Visser”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Femme aux petites cages” et “Pêcheur”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #112
    Goebel

    Zes kleine schoteltjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel. Uitgave uit 1995 naar een uitgave van 1979.

    Six petits plats en porcelaine polychrome à décors par M.I. Hummel. Edition de 1995 d’après l’original de 1979.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317
    Goebel

    “Jongetje op een bank”. Een lampenvoet van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.

    “Petit garçon sur un banc”. Pied de lampe en porcelaine polychrome signé M.I. Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #343
    Goebel

    “Tandpijn”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.

    “Mal aux dents”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #341
    Goebel

    “Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.

    “Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 25 / 35

Similar lots by type

  • #1142

    Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.

    Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #925

    Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.

    Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    Een jongen met bloemen, een dame met gieter en een groep van een dansend koppel van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Garçon aux fleurs, femme à l’arrosoir et un groupe de danseurs en porcelaine polychrome. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #807
    Krautheim

    Een porseleinen koffieservies met bloemendecor, bestaande uit een koffiepot en melkkannetje op plateau, twaalf kopjes met onderbordjes en twaalf borden. We voegen er een kannetje van Boch aan toe.

    Service à café en porcelaine à décor de fleurs, comprenant une cafetière, un pot à lait, un plateau, douze tasses et soucoupes et douze assiettes. Nous ajoutons une verseuse de Boch.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #975
    Meissen

    Musicerend koppel. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Couple musicien. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1122

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1131

    Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.

    Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit twee siervazen en en coupe van kobaltblauw porselein met een decor van romantische koppels en met messingen monturen.

    Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en porcelaine bleue cobalt à décor de couples romantiques et aux montures en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #794

    Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.

    Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #577

    Een dekselvaas van Aritaporselein met een decor van personages in een landschap. Japans werk.

    Vase couvert en porcelaine d’Arita à décor de personnages dans un paysage. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #1065
    KPM

    Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.

    Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #935

    Een koppel van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    Couple en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1073
    Limoges

    Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.

    Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1141

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1128

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #997
    Spode

    Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.

    Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1130

    Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.

    Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #607
    Sitzendorf

    Een paar kandelaars van meerkleurig porselein in barokke stijl, versierd met dansende putti. Onderaan gemerkt.

    Paire de candélabres en porcelaine polychrome de style baroque décorés de putti dansant. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 69
  • #1140

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.

    Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #653

    Romantisch koppel met engeltjes. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    Couple romantique aux angelots. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1123

    Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1143

    Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.

    Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #631
    Volkstedt/Rudolstadt

    Een dame en een heer van meerkleurig porselein. Enkele vingertjes manco bij de dame en de wandelstok van de heer gerestaureerd. Mogelijk Macheleid of Eckert. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    Dame et homme en porcelaine polychrome. Quelques doigts manquent chez la femme et la canne de l’homme est restaurée. Probablement Macheleid ou Eckert. Marque sous la vase, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 180 / 200

Other lots in this auction

  • #725
    Ethiopie

    Een groot lot verschillende amuletten van 10 ‰ zilver. Ter plaatse in 1985 aangekocht.

    Grand lot d’amulettes en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #847

    Twee fauteuils à la reine van gesculpteerd eikenhout, waarbij één versierd met naaldwerk en de andere met tapisserie.

    Deux fauteuils à la Reine en chêne sculpté recouverts de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #256

    Een eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.

    Armoire à deux ports en chêne. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 170 x 110 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #931

    “Zittende vrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar een werk van A. Moreau.

    “Femme assise”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #291

    Een paar vaasjes van meerkleurig aardewerk met een handgeschilderd decor van spelende kinderen in de winter.

    Paire de petits vases en faïence polychrome à décor d’enfants jouant dans la neige peints à la main.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1000
    Stein

    Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Frülhing, Sommer, Herbst & Winter in verschillende kleuren, z.g. Phanolithkrug. Beperkte oplage op 10.000 exemplaren genummerd resp. 197, 4044, 860, 2379, onderaan gemerkt Villeroy & Boch Mettlach 1980 (H. 27 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 400
  • #382

    “Prise de la Bastille”. Ingekleurde ets. Ed. J. Chereau, Paris.

    “Prise de la Bastille”. Eau-forte colorée. Ed. J. Chereau, Paris.
    No longer available
    Dim. 31 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #324
    Armand Eggermont
    Period: 1883 - 1965

    “Zicht op Villefranche”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de Villefranche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 20à
  • #315

    Twee broches. De éne een miniatuur met damesportret geschilderd op Limogesporselein en gezet in verguld metaal. De andere een camee met klassiek damesprofiel, gezet in verguld metaal en omringd door witte en rode cabochons.

    Deux broches. L’une à miniature au portrait de dame sur porcelaine de Limoges et sertie en métal doré, l’autre un camée au profil classique serti en métal doré et entouré de cabochons blancs et rouges.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een vaas van geslepen kristal.

    Vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565
    Ecuador

    Een hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx.

    Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #534
    M. Segers

    “John Coltrane”, “Miles Davis” & “Compositie met jazz- en etnische elementen”. Drie houtsneden. Gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 53/300, 30/300 & 218/300.

    “John Coltrane”, “Miles Davis” et “Composition aux éléments Jazz et ethniques”. Trois gravures sur bois. Signées hors planche et respectivement numérotées 53, 30 et 218/300.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More