Similar lots by type
-
#477Een Arita porseleinen vaas met decoratie van gouden vogels op zwarte achtergrond. Fo-hond op deksel beschadigd. Onderaan gemerkt: Saishintei, begin XXste eeuw.
Vase en porcelaine d'Arita à décor d'oiseaux dorés sur fond noir. Chien de Fo sur le couvercle abîmé. Marqué en bas : Saishintei, début XXe siècle.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#664“Guanyin met duizend armen”. Beeldje van Chinees porselein met houten sokkel.
"Guanyin aux mille bras". Figurine en porcelaine chinoise avec socle en bois.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#497Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.
Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.No longer availableDim. h32cm x Ø21cmEstimate: € 175 / 200 -
#679Een Zwarte Woud klokje van zwartgelakt perenhout, met wit geëmailleerde wijzerplaat geflankeerd door porseleinen zuiltjes. Kastje beschilderd met kleurrijke guirlandes. Met slinger en gewichten.
Une horloge de la Forêt-Noire en bois de poirier laqué noir, avec un cadran en émail blanc flanqué de colonnes en porcelaine. Cabinet peint de guirlandes colorées. Avec pendule et poids.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#365Een Madonnabeeld van Lourdes in biscuit en een porseleinen wijwatervat.
Une Vierge de Lourdes en biscuit et un bénitier en porcelaine.No longer availableDim. H: 25-38 cmEstimate: € 30 / 35 -
#604“Schrijven, lezen, schaken en muziek”. 4 beeldjes van Chinees porselein met houten sokkel.
« Écriture, lecture, échecs et musique ». 4 figurines en porcelaine de Chine avec socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#501Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.No longer availableDim. h 82 x Ø 48 cmEstimate: € 525 / 575 -
#304Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#538Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#203De Hummel kruidenpotjescollectie. Een houten rekje met dertig porseleinen kruidenpotjes, versierd met illustraties van M.I. Hummel. Gemaakt onder licentie van Goebel door Mayfair Collection.
La collection de pots à épices Hummel. Un support en bois avec trente pots à épices en porcelaine, décoré d'illustrations de M.I. Hummel. Fabriqué sous licence de Goebel par Mayfair Collection.No longer availableDim. Hummel H: 11 cmRekje: 47x8x83 cmEstimate: € 30 / 40 -
#213Een reeks van 26 miniatuur kopjes en schoteltjes naar antieke voorbeelden. Mayfair collection. In originele doosjes en met houten wandrekjes.
Une série de 26 tasses et soucoupes miniatures d'après des exemples antiques. Collection Mayfair. Dans des boîtes d'origine et avec des supports muraux en bois.No longer availableDim. H: 3-5 cmØ: 7-9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#669Lot van 13 kleine beeldjes email cloisonné, diverse vormen vaasjes en dieren.
Lot de 13 petites figurines en émail cloisonné, diverses formes de vases et d'animaux.No longer availableDim. H: 5-13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#595Kaiser W. GermanyEen paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
Une paire de plats marqués MING, scène asiatique oiseau sur branche.No longer availableDim. Ø32cmEstimate: € 40 / 50 -
#211RosenthalTwee bordjes en een kopje met schoteltje van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Deux assiettes et une tasse avec soucoupe en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.No longer availableDim. H: 9 cmØ: 15-23 cmEstimate: € 75 / 100 -
#511Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.No longer availableDim. h 45 x Ø 24 cmEstimate: € 210 / 230 -
#541Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.
Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.No longer availableDim. h32cm x b18cmEstimate: € 100 / 120 -
#507Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.
Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.No longer availableDim. h 60 x Ø 32 cmEstimate: € 500 / 550 -
#315Leuchtenburg GermanyDienkom porselein, gemerkt onderaan.
Bol de service en porcelaine, marqué sur le fond.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 35 / 55 -
#503Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210 / 230 -
#675Bauscher WeidenKoffiestel van metaal en aardewerk, koffiekan h25cm, melkkan licht herstelschade tuit h10cm, suikerpot h10cm, gemarkeerd onderaan.
Service à café en métal et faïence, cafetière h25cm, pot à lait légèrement réparé au bec verseur h10cm, sucrier h10cm, marqué en bas.No longer availableDim. H: 10-26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#687Vier porseleinen en glazen bierpullen.
Quatre chopes à bière en porcelaine et verre.No longer availableDim. H: 16-20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#325Lampje, uil op boeken van porselein.
Lampe, chouette sur livres de porcelaine.No longer availableDim. h24cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Lot bestaande uit laat Imari, vaas met schaal en kom. Versierd met bloementafereel.
Lot composé de porcelaine d’Imari récente, vase avec plat et bol. Scène florale.No longer availableDim. H: 12-30 cmØ: 26-31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#612“Perzikdragers”. 2 beeldjes van Chinees porselein als symbool voor een lang leven.
« Porteurs de pêches ». 2 figurines de porcelaine chinoise comme symbole d'une longue vie.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#696Een grote en een kleine Chinees hardhouten sokkel.
Un grand et un petit socle en bois dur chinois.No longer availableDim. 56 x 38 en 36 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#118J. De BraekleerBorstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cotta, vooraanstaande Antwerpse aannemer, geboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Buste d’Aloïs, Melchior Grangé, terre cuite, éminent entrepreneur anversois, né le 29 oct. 1857 et décédé le 22 juillet 1924. Signé et daté 1904.No longer availableDim. h 63cm x b 55cmEstimate: € 250 / 350 -
#179Julien StappersPeriod: 1875-1960“Een weelderig bloemenstilleven in gesculpteerde vaas.” Ovaal, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Une somptueuse nature morte florale dans un vase sculpté." Ovale, huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#692Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.
Deux ensembles de douze verres à cocktail en verre incolore chacun.No longer availableDim. h: 13 & 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#444Benny Blommaert“Naakt perspectief”, pastel op papier, gesigneerd.
« Perspective nue », pastel sur papier, signé.No longer availableDim. 56x45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#138Hippolyte François MoreauPeriod: 1832-1927“Op weg naar school”. Bronzen groep met drie meisjes. Gesigneerd en met gietersmerk van Susse Frères, Paris. Op verguld bronzen draaiende sokkel (hoogte zonder sokkel).
"Sur le chemin de l'école". Groupe en bronze avec trois filles. Signé et du cachet du fondeur Susse Frères, Paris. Sur socle tournant en bronze doré (hauteur sans socle).No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 4000 / 5000 -
#112Ingrid Geudens“Natuurschoon.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Certificaat achteraan.
"Beauté naturelle." Aquarelle sur papier. Signé. Certificat au dos.No longer availableDim. h53,5 x 76cmEstimate: € 40 / 50 -
#85Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,98 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,98 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 750 / 850 -
#481Chinees porseleinen schaal, zwart met groene vogelfiguren, naar famille noire.
Bol en porcelaine de Chine noire à figures d'oiseaux verts, d'après la famille noire.No longer availableDim. Ø44cmEstimate: € 50 / 80 -
#608Een paar blauw geglazuurde beeldjes, tempelhonden/wachters, markering onderaan 213 & 257.
Une paire de figurines émaillées bleues, chiens/gardiens du temple, marquage en bas 213 & 257.No longer availableDim. h26cm x 10cmEstimate: € 30 / 40 -
#121Frederic RemingtonGrote beeldgroep in brons “The Mountain Man”, naar Frederic Remington, posthume geut.
Grand groupe sculptural en bronze « The Mountain Man », d'après Frederic Remington, fonte posthume.No longer availableDim. h85 x b39 x l39cmEstimate: € 850 / 1000 -
#160Een 18 karaats witgouden ketting bezet met hartvormige hanger en vijf kleine hangertjes bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un collier en or blanc 18 carats serti d'un pendentif en forme de cœur et de cinq petits pendentifs sertis de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 15,10 gEstimate: € 1000 / 1200


