Similar lots by type
-
#523
“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#687
Een paar zittende hondjes van crackleware.
Une paire de chiens assis en faïence craquelés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#288
Een Frans aardewerken scheerbekken. Arthes of Montigny-sous-Perreux, omstreeks 1800.
Bassine à raser en faïence française. Arthes de Montigny-sous-Perreux, vers 1800.No longer availableDim. 21 x 27 x 6 cmEstimate: € 55/60 -
#354Goebel, Germany
Een achtdelig kerstkoor van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un chœur de Noël en huit parties de faïence blanche monochrome conçu par M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cm - 8 cmEstimate: € 120/200 -
#146
Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#350
Vijf verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
Cinq colliers différents sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#287
Een lot van acht borden en twee schotels van Oost-Frans aardewerk. XIXe eeuw.
Lot de huit assiettes et deux soucoupes en faïence de l’Est. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 22cm - 27,5 cmEstimate: € 65/75 -
#375
Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.
Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50/80 -
#475
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#476
Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren
Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurerNo longer availableDim. 343 x 503 cmEstimate: € 300/500 -
#615
Een antieke eikenhouten koffer, versierd met sober uitgestoken front en met lade onderaan.
Un coffre ancien en chêne, orné d'une façade sobrement sculptée et d'un tiroir en partie basse.No longer availableDim. 62 x 90 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#598
Een bordje van keramiek. Gemonogrammeerd op de achterkant.
Une assiette en céramique. Monogrammé au dos.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 35/45 -
#215
Een XIXe eeuws porseleinen mokkaserviesje met verguld en meerkleurig decor, bestaande uit elf kopjes, twaalf ondertasjes, zes borden, een koffiepotje, een melkkan, een suikerpot en een kom. Verschillende oortjes gelijmd.
Service à moka en porcelaine du XIXe siècle à décor doré et polychrome, comprenant onze tasses, douze soucoupes, six assiettes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un bol. Différentes anses collées.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#636Marlotte
Een lot van drie stuks aardewerk met groen kobaltdecor. Gemerkt.
Lot de trois pièces en faïence à décor vert cobalt. marqué.No longer availableDim. h: 3, 13 & 14 cmEstimate: € 25/40 -
#588
Een design vaas van geglazuurd aardewerk.
Un vase design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 36/40 -
#653
Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee vaasjes en een ei. We voegen er twee kleine Chinees porseleinen vaasjes met Japans decor aan toe.
Lot de faïence japonaise, composé de deux vases et d'un oeuf. On y ajoute deux petits vases en porcelaine de Chine à décor japonisant.No longer availableDim. h: 7 - 24 cmEstimate: € 40/60 -
#340
Een paternoster van parelmoer.
Un chapelet en nacre.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 25/50 -
#458
Een art deco vaas van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase art déco en terre vernissée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#576
Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en faïence bleu-blanc et laiton. Transformée à l’électricité.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 60/120 -
#261Guerin, Bouffioulx
“Sint-Joris”. Een meerkleurig geglazuurde wandplaquette van steengoed. Op de achterkant gemerkt.
"Saint-Georges". Plaque murale en grès émaillé multicolore. Marqué au dos.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#263Quimper
Een vaasje en een jardinière van Quimper, we voegen er een aardewerken schotel met een boogschuttersdecor aan toe.
Un vase de quimper et une jardinière, on ajoute un plat en faïence à décor d'archer.No longer availableDim. h: 6 cm - 23 cm Ø 34 cmEstimate: € 40/60 -
#498
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#601
Een paar geglazuurd aardewerken vazen.
Paire de vases en terre vernissée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#268
Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.
Un grand vase en faïence à décor floral.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#26Universal statuary corporation, Chicago.
Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.
Vase décoratif en plastique patiné blanc, porté par un ange. Sur une colonne assortie, décorée de guirlandes florales et d'arcs. marqué.No longer availableDim. h: 40 + 90 cmEstimate: € 80/120 -
#145Val Saint-Lambert
Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label. Randschade aan de achterkant.
Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 1000/1500 -
#500
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 450/550 -
#481
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200/300 -
#194
Een Friese staartklok, gedecoreerd met personages boven de wijzerplaat.
Une horloge à queue frisonne, décorée de personnages au-dessus du cadran.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 60/100 -
#235Val Saint-Lambert
Een kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.
Vase de forme calice en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 65/100 -
#238
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk. Vier stuks.
Lot de poterie des 18e et 19e siècles. Quatre pièces.No longer availableDim. h: 25 cm - 5 cmEstimate: € 65/75 -
#352
“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#63
Een aardewerken vaas in de stijl van Iznik met een polychroom decor van bladeren en bloemen. Randslijtage.
Un vase en poterie dans le goût d'Iznik à décor polychrome de feuilles et de fleurs. Usure des bords.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80/120 -
#507Mimosa
Een art deco vaas in glas. Naar een ontwerp van Henri Heemskerk. Gemerkt. Scailmont, Manage.
Un vase art déco en verre de Scailmont, Manage. D'après un dessin d'Henri Heemskerk. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220/240 -
#534Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor een affiche van de ijzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#140
Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne serti sur argent d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 380/450