#681Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een Chinees decor.
#708Twee Chinese keizers van blauw en wit aardewerk. Eén scepter manco.
#753Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur.
Deux oeufs en porcelaine du Japon. Le plus grand à décor d’un paysage aux geisha dans une cartouche, l’autre aux fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableDim. h: 26 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#761Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#835Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#747Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
#413Een aardewerken beeldje met sporen van polychromie. Qi-dynastie?
#197Royal DoultonEen art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
#577Jean De la FontenellePeriod: 1900 - 1974Een groep van pastelblauw gepatineerd aardewerk in de vorm van twee fazanten. Tijdperk art deco.
#268Villeroy & BochEen vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor, model ‘Vera’. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs, modèle Vera. Première moitié du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 65 / 85 -
#718RonzanEen uil van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
#18Een Madonna van gepolychromeerd gips.
#317Een art deco vaas van roestbruin gepatineerd aardewerk.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120 / 200
#684Imre Amos“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#583SchildpadEen meisjespop. Genummerd 64.
#821Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.
#132“Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.
“Portrait de fille”. Pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#803Comtoiseklok met vouwslinger en gewichten. Wijzerplaat gemerkt Bailly à Montmaurault. XIXde eeuw.
Ancienne comtoise avec balancier pliant et deux poids. Cadran marqué Bailly à Montmaurault. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#673Twee kruiken van Gouda plateel. Jaren vijftig.
Deux cruches en faïence de Gouda. Années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#729“Bosbouwer met paardenkar”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Forestier au char à cheval”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#6Een antiek handgeknoopt Meshedtapijt. Slijtage.
#36De CoeneEen barmeubel van gefineerd hout met twee paneeldeuren en een klapblad.
#188Een zilveren schenkkan met een gedreven vegetaal decor. 835‰.
Verseuse en argent à décor repoussé de plantes stylisées. 835‰.No longer availableDim. 732,66 gEstimate: € 350 / 450