#350
#741
“Moeder en kind”. Een houten beeld.
#525
#375
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une turquoise centrale de ± 10 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1700/1800 -
#137
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#530
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd ijzerhout met een rond marmeren blaadje.
#646Kilim Gaschgai
#688
#820Olland
Een Hollandse snelweegschaal. Met gewichten en weegbak.
Une balance hollandaise, avec poids et bac de pesage.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#727
Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
#406
Bijzetmeubeltje van kersenhout in Louis-Philippe stijl.
#109Charles Counhaye
“Hoeve”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
”Fermette”. Une aquarelle. Signée et datée ‘58.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 100/120