Similar lots by type
-
#18
Een waterkruik van blauw en wit Italiaans aardewerk. Omstreeks 1800.
Une cruche à eau en faïence italienne bleue et blanche. Vers 1800.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#397Petrus Regout
Een lot van vijf aardewerken keukenpotten met houten deksels.
Un lot de cinq pots de cuisine en faïence avec couvercles en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#288
Een groot bord van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen, vazen en vogels. Onderaan gemerkt.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor bleu sur blanc de fleurs, vases et oiseaux.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120/140 -
#278
Een grote schotel van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de 3 klokken.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base, trois cloches.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 140/160 -
#443
Een reeks van drie decoratieve bollen van aardewerk met gespikkeld glazuur.
Une serie de trois boules en faïence et glaçure tachetée.No longer availableDim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#328Fontenelle
“Fazanten”. Een groep van crackleware. Achteraan gemerkt.
”Faisans”. Un groupe en ‘crackleware’. Signature au dos ‘Fontinele’.No longer availableDim. 55 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#4
Een dekselpotje van meerkleurig aardewerk, gedragen door twee aapjes en met een aapje op het deksel.
Un petit pot à couvercle décoré d’un petit singe sur le couvercle, en faïence polychrome, porté par deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65/75 -
#812New Time - Boch frères
Een theeserviesje van groen en beige aardewerk, bestaande uit een theepot, suikerpot en melkkannetje. Met kopjes en bordjes voor zes personen. Eén oortje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. 1961.
Un service à thé en faïence beige et vert, comprenant une théière, un sucrier et un pot à lait. Avec six tasses et sous-tasses. Une oreille de tasse à été restaurée. Marque sous la base. 1961.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#377
Een hors d’oeuvreschaal van meerkleurig aardewerk in de vorm van slabladeren en een kreeft. Staart gerestaureerd.
Un plateau à hors d’oeuvre en faïence polychrome en forme de feuilles de laitue et homard. La queue est restaurée.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#307Rouen
Een grote sierjardinière van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une grande jardinière décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#747
Een cachepot van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk, versierd met een bloemenmotief.
Un cache-pot en faïence de Belgique glaçure polychrome, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25; Ø: 31 cmEstimate: € 50/60 -
#423
Een mandje van geglazuurd terracotta, getekend ‘Elexander’.
Un petit panier en terre cuite glaçuré. Signé ‘Elexander’.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 26/30 -
#761Regensburg
Een bolle klepkan van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Une verseuse à clapet bombé en faïence polychrome avec le couvercle en étain. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#211
Een antieke grafurne uit de vroege ijzertijd, circa 2500 jaar geleden. Een Ranstse archeologische vondst.
Une urne mortuaire antique datant de l'âge de fer, +- 2500 années. Trouvaille archéologique de Rants.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#393
Twee kruisbeelden met rozen en twee rozenkransen van meerkleurig aardewerk, waarbij drie Frans en één Belgisch. Allen gemerkt. Enkele kleine schilfers.
Deux crucifix à roses et deux rosaires en faïence polychrome. Trois venant de France, deux venant de Belgique. Tous avec marque. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40/60 -
#451
Een lotje Satsuma-aardewerk, waarbij een paar vaasjes en drie miniatuur vaasjes, waarbij twee dekselvaasjes.
Un lot de faïence Satsuma, dont une paire de vases et trois vases miniatures, dont deux vases à couvercle.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#431Boch frères Keramis
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Gemerkt. Decor 2531, vorm 1195.
Un vase Art Déco en faïence polychrome avec un décor d’oiseaux. Porte une marque. Décor 2531, forme 1195.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 280/340 -
#331Amphora, Czechoslovakia
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180/220 -
#733Bonn
Een jardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30/50 -
#401
Een terrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend. Portugees werk.
Une terrine en faïence polychrome en forme de canard. Travail portugais.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 30/40 -
#480
Twee grote sierkruiken van Delfts aardewerk met vissersboten in het decor.
Deux grandes cruches décoratives en faïence de Delft, décor de bateaux de pêche.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/100 -
#418
Een designvaas van aardewerk met zwart glazuur, versierd met een vrouw met wilde haren in hoogreliëf Gesigneerd
Un vase design en faïence et glaçure noir, décoration d’une femme aux cheveux sauvages en haut-relief. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#433Fontenelle
Een hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.
Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/80 -
#387
Adelaar met prooi (konijntje). Aardewerken beeld.
”Aigle et sa proie ( petit lapin)”. Une statue en faïence.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#44Henri Melis
Twee ingekleurde tekeningen met afbeeldingen van Sint-Gummarus te Lier.
Deux dessins en couleurs représentant l’église Saint-Gommaire de Lierre.No longer availableDim. 44 x 32 & 34 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#802
Een reeks van vier fraaie Regency stoelen van notenhout.
Une série de quatre chaises en noyer style Regency.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale briljant van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un brillant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 2400/2600 -
#229
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#118
Een groot plaasteren paardenhoofd.
Grande tête de cheval en plâtre.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/240 -
#26
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Petite carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 135 x 118 cmEstimate: € 60/70 -
#659
“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#21
Een oude pijp met zilveren monturen. Dekseltje manco.
Ancienne pipe aux montures en argent. Petit couvercle manque.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#322C. Heulebos
“Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#775Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 215 x 298 cmEstimate: € 220/280 -
#561
Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.
Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 360/380 -
#102
“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/120