Other lots in this auction
-
#362Henri Joseph Pauwels
“Winters dropszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur village hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#231
Een bronzen helmmasker in verloren was techniek. Benin.
Un masque-casque en bronze, technique de lavis perdue. Bénin.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 300/350 -
#139Henri Jozef Pauwels
“Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.
”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 60/100 -
#670
Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220/240 -
#460
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25/35 -
#808
“Het ontbijt”. Groepje van polychroom porselein.
”Le petit-déjeuner”. Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60/80 -
#407Columbia Zither Special
Een zwartgelakte citer. Omstreeks 1900.
Une cithare laquée noir. +- 1900.No longer availableDim. 56 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#900
Een lot van vijf kunstboeken:- De romantiek in België”. Een uitgave van de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in 2005. Ed. Lannoo.- “Vlaanderen in de kunst”. Dimitri De Maesschalck. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2010.- “Vlaamse retabels”. Ria De Boodt & Ulrich Schäfer. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2007.- “De kunstenaar en de dokter. Anders kijken naar schilderijen”. Jan Dequeker. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2006. - “Hoofd- en bijzaak. Po(..)
Un lot de cinq livres portant sur l’art:- De romantiek in België”. Une édition par le Musée Royal des Beaux Arts de Belgique à l'occasion de l’exposition du même nom en 2005. Ed. Lannoo.- “Vlaanderen in de kunst”. Dimitri De Maesschalck. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2010.- “Vlaamse retabels”. Ria De Boodt & Ulrich Schäfer. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2007.- “De kunstenaar en de dokter. Anders kijken naar schilderijen”. Jan Dequeker. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2006.- “Hoofd- en bijzaak. Portretkun(..)No longer availableEstimate: € 100/120 -
#413
Een lot chromo-albums “Ken uw Volk”, “Ken uw Land” en Familia. Eveneens een aantal losse foto’s.
Un lot d’albums aux chromos. “Ken uw land” et “Familia”. Quelques photos.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#492
“Compositie”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt een handtekening: Benner.
”Composition”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature: Benner.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 500/600 -
#227
Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#91
Sanborn VISO Cardiette Model 51, 230 Volt. Metaal met mahoniehouten omhulsel.
Sanborn VISO Cardiette Modèle 51, 230 Volt. Métal et emballage en acajou.No longer availableDim. 28 x 38 x 21 cmEstimate: € 100/150