Other lots in this auction
-
#86
12 bestekhouders van zilver 800 ‰ van 580 g. we voegen er 11 glazen aan toe.
Douze porte-couteaux en argent 800‰ (580 g). Nous ajoutons 11 porte-couteaux en verre.No longer availableDim. 580 gEstimate: € 150/200 -
#698
Een schotel van Swatow-porselein, versierd met een blauw decor op celadonkleurige fond.
Un plat de porcelaine Swatow, décoration bleu sur fond Céladon.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 55/65 -
#85Marvin
Een 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
Montre en or jaune 18 ct, le bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 61,90 gEstimate: € 600/800 -
#576Kirman
Een handgeknoopt wollen Perzisch karpet
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 251 x 147 cmEstimate: € 80/100 -
#177
Een schouwpendule van zwart en bruingeaderd marmer, getooid met een zamakken vrouwenbuste en de paardenmenners naar ‘Les Chevaux de Marly’. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en marbre veiné brun, décoration d’un buste féminin en régule et dompteurs de chevaux d’après ‘Les Chevaux de Marly’. Pas de clé.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#251
Een gezwart houten kruisbeeld met ivoren versieringen en een messingen corpus. Onder stolp.
Un crucifix en bois noir et décorations en ivoire, corpus en laiton. Sous cloche.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 150/240 -
#672Oded FeingerschPeriod: °1938
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 84 cmEstimate: € 80/120 -
#120
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,18 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 5,18 ct.No longer availableDim. 18,99 gEstimate: € 2800/3000 -
#523
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre polychrome Murano.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#691Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 65/75 -
#390
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 250/350 -
#166
Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.
Un bureau en chêne sculpté.No longer availableDim. 118 x 88 cmEstimate: € 100/120