Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie chromo-albums: Liebig, Jaques & Aiglon.

Drie chromo-albums: Liebig, Jaques & Aiglon.

Trois albums chromos : Liebig, Jaques & Aiglon.
SKU: 2906210641.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #641
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #6

    Een gepatineerde houten hangconsole in barokke stijl.

    Une console suspendue en bois patiné de style baroque.
    No longer available
    Dim. b: 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #647

    Een Franse marinekepie.

    Un képi de la marine française.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #671

    Een paar koperen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #210

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met vijf kleine robijntjes.

    Un pendentif en or jaune 18 carats serti de cinq petits rubis.
    No longer available
    Dim. 1,88 g
    Estimate: € 220 / 250
  • #279

    Een paar dekselvazen in Lodewijk XV-stijl in blauw en wit versierd met bloementafels in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Merk van de Clauw. Letsels en herstelde deksels.

    Paire de vases à couvercle de style Louis XV en bleu et blanc à décor de tables fleuries dans des niches. Delft, XVIIIe siècle. Marque De Clauw. Blessures et couvercles réparés.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #694

    Een set van vier sierzwaarden en -sabels. Toledo, Spanje.

    Un ensemble de quatre épées et sabres ornementaux. Tolède, Espagne.
    No longer available
    Dim. l: 75 en 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #258

    Een doosje met elf Franse eretekens.

    Une boîte avec onze décorations françaises.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #108
    Pierre le Faguays
    Period: 1892 - 1962

    “Danseres met cimbalen”. Een art deco beeldje van kunstbrons op marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    Danseuse aux cymbales. Une statuette Art Déco en bronze sur un socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #159

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #698

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #616

    Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.

    Quatre lances africaines en fer forgé et bois.
    No longer available
    Dim. l: 240 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #2
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt St-Niklaas”. Een kleine ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    Grote markt St-Niklaas. Une petite eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 9 x 12,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More