Other lots in this auction
-
#317Twee kleine schouwpendules, waarbij één van geaders beige marmer en één van zamak.
Deux petites cheminées, une en marbre beige et une en alliage de zinc.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#634Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.
Un coffret en bois plaqué et un coffret plus petit en laiton martelé.No longer availableDim. 24 x 34 & 13 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#569Een klein houten meubeltje met open vak en een lade.
Un petit meuble en bois avec compartiment ouvert et un tiroir.No longer availableDim. 90 x 57 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
Une petite représentation en bronze de Ganesh. Travail tibétain.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
Un vase en bronze représentant l'amiral Togo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#65Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille marquise d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#407Een lot, bestaande uit een fruithouten kistje met inlegwerk, een houten doosje met vier kleiner doosjes met landschapsdecors en een wortelhouten sigarettendoosje met ingelegd decor (beschadiging).
Un lot composé d'une boîte à fruits en bois avec incrustation, d'une boîte en bois avec quatre petites boîtes à décors de paysages et d'une boîte à cigarettes en ronce de bois avec décor incrusté (endommagé).No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#653Lladro“Danseresjes”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Danseurs. Trois figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#687Een lot messingen voorwerpen, bestaande uit twee plaquettes met beeltenis van Christus en maria, een Sint Antonius, een vijzel met stamper, een wijwatervaatje met beeltenis van het Lam Gods en een tafelbelletje.
Un lot d'objets en laiton, composé de deux plaques représentant le Christ et Marie, un saint Antoine, un mortier et un pilon, un bénitier représentant l'Agneau mystique et une cloche de table.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#523Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#76Een gebeeldhouwde eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl en bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII et recouvert de tapisserie.No longer availableDim. 120 x 67 cmEstimate: € 200 / 220 -
#649Een eikenhouten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met een rood marmeren blad.
Une console murale de style Louis XVI en chêne avec un dessus en marbre rouge.No longer availableDim. 95 x 68 x 48 cmEstimate: € 120 / 180

