#193Een neushoorn van gepatineerd brons.
#292“Sint Antonius” & “Christus Heilig Hart”. Twee gepolychromeerde plaasteren Heiligenbeelden onder stolp. (De tweede met schilfer aan de voet).
Saint Antoine & Christ Sacré-Cœur. Deux statues de saints en plâtre polychrome sous une cloche. (La seconde avec un éclat au pied).No longer availableDim. h: 43 & 53 cm (stolp)Estimate: € 80 / 100 -
#241Twee verschillende bajonetten met metalen schede en houten greep. Vermoedelijk van Franse en Belgische afkomst.
Deux baïonnettes différentes avec fourreau en métal et manche en bois. Vraisemblablement d'origine française et belge.No longer availableDim. 38,5 & 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.
#20Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#288Een siervaasje op voet van Beiers porselein met een bloemendecor in een uitsparing op kobaltblauwe achtergrond. Bijgevoegd twee Grieks-porseleinen vaasjes met verguld decor op zwarte fond.
Un vase décoratif à base de porcelaine bavaroise avec un motif floral dans un renfoncement sur un fond bleu cobalt. Ci-joint deux vases en porcelaine grecque à décor doré sur fond noir.No longer availableDim. 30 & 11 cmEstimate: € 60 / 70 -
#593Een zware vaas van blauw glas.
#21Een crackleware frenologiebuste.
Un buste de phrénologie crackleware.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 40 / 50