#571Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.
#529Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
#370Een poppenhuis met toebehoren.
Une maison de poupée avec accessoires.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#627Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.
#640Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.
#455Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#64Henry Mc***“Hondje en katten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#589Gilberte Thomas“Siamese katten”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Vlekjes.
#334Een collectie Vieux Paris porselein tijdperk Empire: een melkkan (haarscheur), twee kopjes en een schoteltje met een veelkleurig vogeldecor, een kopje en schoteltje met rozenguirlande, acht kopjes en acht schoteltjes met een decor van diverse vogels in grisaille en goud. Alles rijkelijk verguld.
Une collection de porcelaine du Vieux Paris époque Empire : un pot à lait (fêle), deux tasses et une soucoupe à décor d'oiseaux multicolores, une tasse et soucoupe à guirlande de roses, huit tasses et huit soucoupes à décors divers. oiseaux en grisaille et or. Le tout richement doré.No longer availableEstimate: € 140 / 200