Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie diverse kraagvazen van Chinees blauw en wit porselein met een drakendecor in reliëf.  Eén beschadigd aan de rand.
Drie diverse kraagvazen van Chinees blauw en wit porselein met een drakendecor in reliëf.  Eén beschadigd aan de rand.
Drie diverse kraagvazen van Chinees blauw en wit porselein met een drakendecor in reliëf.  Eén beschadigd aan de rand.

Drie diverse kraagvazen van Chinees blauw en wit porselein met een drakendecor in reliëf. Eén beschadigd aan de rand.

Three various collar vases of Chinese blue and white porcelain with a dragon decoration in relief. One damaged on the edge.
Dim. H. ca 25,5 cm
SKU: 1804230662.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #662
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #124
    Jan Bollaert
    Period: 1958

    “Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.

    "Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #700

    Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A man with grapes and a woman with flowers. A pair of figurines of Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #170

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.

    A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.
    No longer available
    Dim. 2,25 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #307

    Zeven borden van blauw en wit Delfts aardewerk met twee verschillende maten. Onderaan gemerkt van de Porseleyne Fles.

    Seven plates of blue and white Delft earthenware with two different sizes. Marked at the bottom of the Porseleyne Fles.
    No longer available
    Dim. Ø 22 & 25 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #132

    “Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.

    Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #114
    Aline Perrignon de Frénoy

    “De Muziek. D’àpres Lairesse.” Beschilderd porselein. Gedateerd 1877.

    "The music. D'àpres Lairesse.” Painted porcelain. Dated 1877.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #398

    Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.

    A blue and white Chinese porcelain ginger jar with lid.
    No longer available
    Dim. 23 x Ø 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #182

    “Koeien en schapen in de wei”. Een schilderij olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter. Vermoedelijk oude herdoeking.

    "Cows and sheep in the meadow". A painting oil on canvas. Writtenly attributed to Paulus Potter. Probably old redo.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #53
    Val Saint Lambert

    Een kristallen geslepen vaas, groen in de massa. Gesigneerd.

    A crystal cut vase, green in the mass. Signed.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #86

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #335

    Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.

    Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.
    No longer available
    Dim. 105 x 60 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #344

    Een paar wandlampen van gelakt metaal.

    A pair of painted metal wall lights.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More