Other lots in this auction
-
#124Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
"Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#700Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A man with grapes and a woman with flowers. A pair of figurines of Saxon porcelain. Mark underneath.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#170Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 300 / 400 -
#307Zeven borden van blauw en wit Delfts aardewerk met twee verschillende maten. Onderaan gemerkt van de Porseleyne Fles.
Seven plates of blue and white Delft earthenware with two different sizes. Marked at the bottom of the Porseleyne Fles.No longer availableDim. Ø 22 & 25 cmEstimate: € 70 / 100 -
#132“Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.
Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#114Aline Perrignon de Frénoy“De Muziek. D’àpres Lairesse.” Beschilderd porselein. Gedateerd 1877.
"The music. D'àpres Lairesse.” Painted porcelain. Dated 1877.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 180 / 240 -
#398Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
A blue and white Chinese porcelain ginger jar with lid.No longer availableDim. 23 x Ø 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#182“Koeien en schapen in de wei”. Een schilderij olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter. Vermoedelijk oude herdoeking.
"Cows and sheep in the meadow". A painting oil on canvas. Writtenly attributed to Paulus Potter. Probably old redo.No longer availableDim. 63 x 84 cmEstimate: € 350 / 500 -
#53Val Saint LambertEen kristallen geslepen vaas, groen in de massa. Gesigneerd.
A crystal cut vase, green in the mass. Signed.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 70 / 100 -
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.No longer availableDim. 226 x 89 x 45 cmEstimate: € 250 / 400 -
#335Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344Een paar wandlampen van gelakt metaal.
A pair of painted metal wall lights.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 200 / 220



