#9Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.
"Ferme de Campine". Une gravure. Signée et numérotée 8/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 14x10 cmEstimate: € 35 / 50 -
#202Een klein gepolychromeerd houten beeldje van een monnik met het Kind Jezus op de arm. Mogelijk nog XVIIIde eeuw. Een arm manco, slijtage.
#245Een notenhouten theekistje met spiegeltjes op vier bolpootjes met daarin twaalf theelepeltjes met Nederlandse keuren, tweede gehalte datumletter B voor 1832, een suikertang en theezeefje en twee diverse schepjes, eveneens Nederlands zilver.
Une boîte à thé en noyer avec miroirs sur quatre pieds boule contenant douze cuillères à café avec poinçons hollandais, deuxième lettre de date de contenu B pour 1832, pince à sucre et passoire à thé et deux boules diverses, également en argent hollandais.No longer availableDim. 130 g zilverEstimate: € 80 / 120 -
#586Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#98Bigelow Kennard & CoEen sterlingzilveren melkkannetje en suikerpotje. Onderaan gemerkt. Geribd motief en vier bolpootjes. Amerikaans werk (Boston).
Pot à lait et sucrier en argent massif. Marqué en bas. Motif côtelé et quatre pieds boule. Travail américain (Boston).No longer availableDim. 200 gEstimate: € 100 / 120 -
Een gewei van een kleinere gazellensoort op muurplaat.
#699Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#459Luce VersluysPeriod: °1912“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Port de pêche". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 80 / 120