Other lots in this auction
-
#591
Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).
Une pendule de cheminée en régule doré, ornée d'un homme. Sous cloche (fêlée).No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50/80 -
#389
Een paar antieke offergiften in de vorm van personen, gemaakt van hout, Chinese munten, e.a.
Une paire d'offrandes antiques en forme de personnes, en bois, pièces de monnaie chinoises, etc.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40/45 -
#663Ardot
Een ovaal schoteltje van aardewerk met een duif in het decor.
Une soucoupe ovale en faïence à décor de pigeon.No longer availableDim. 20,5 cm x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#189Vlaamse School
“De start van de jacht met talrijke personages en dieren in een landschap”. Olieverf op doek. XVIIIde eeuw. Craquelé met lichte verfschade onderaan.
"Le début de la chasse avec de nombreux personnages et animaux dans un paysage". Huile sur toile. XVIIIème siècle. Craquelures avec légers dégâts de peinture en bas.No longer availableDim. 60 x 87 cmEstimate: € 200/300 -
#461
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse bloemenvazen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de divers vases fleuris.No longer availableDim. H:61cmEstimate: € 80/120 -
#130
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 7,03 gEstimate: € 680/750 -
#236
Een antiek eikenhouten kistje met uitgestoken decor.
Coffret ancien en chêne à décor sculpté.No longer availableDim. 64 x 71 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#164
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#641
Een parfumfles van Booms glas met een merkje.
Un flacon de parfum en verre de Boom avec une marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#190
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 1300/1400 -
#76
Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met zwartgelakte poten. In het blad twee kleine luikjes met naaikussentjes aan de binnenzijde.
Table à ouvrage en placage de noyer avec pieds laqués noirs. Dans la tablette deux petits abattants avec des tampons de couture à l'intérieur.No longer availableDim. 80 x 46 x 32 cmEstimate: € 35/45 -
#185
Een condimentset van zilver, met mosterdpot, zout-en pepervat. Duitse keuren.
Un service à condiments en argent, avec pot à moutarde, salière et poivrière. Poinçons allemandes.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 150/200