Other lots in this auction
-
#284
Een sergeantenhoed van de Belgische burgerwacht met pluim en bijpassende hoedendoos, XIXe eeuws.
Chapeau de sergent de la Garde Civile Belge avec panache et boîte à chapeau assortie, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#502
“Geometrisch abstract met rood en blauw”. Draagt monogram en nummer VIII, gedateerd ‘72.
"Abstrait géométrique avec du rouge et du bleu". Porte monogramme et le numéro VIII, daté '72.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 500/550 -
#667Wirel
13 Franstalige stripalbums. “Les Aventures de Bessy”. Vroege uitgaven, de nummers 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 zijn eerste uitgaven. De nummers 2, 9, 12, 15 en 22 zijn latere edities. Matige tot goede staat.
13 albums de bandes dessinées en français. “Les Aventures de Bessy”. Editions anciennes, les numéros 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 sont premières éditions. Les numéros 2, 9, 12, 15 et 22 sont réédités. Etats moyennes à bons.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#230
Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,02 ct. en onyx.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,02 ct et d'onyx.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 1300/1500 -
#267Fischer, Budapest
Een aardewerken sierjardinière met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décors multicolores et dorés. Marquée en bas.No longer availableDim. 15 x 32 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#51Jan CockxPeriod: 1891 - 1976
Een aardewerken vaas met blauw-grijs glazuur. Onderaan gesigneerd.
Vase en faïence à glaçure bleu-gris. Signé en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/70 -
#484Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Collage en gemengde techniek met personages”. Gesigneerd en gedateerd 1989.
« Collage et technique mixte avec des personnages ». Signé et daté 1989.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#164
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#40
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,33 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,33 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 480/550 -
#680
Een antiek notenhouten stoeltje met rieten zit.
Chaise ancienne en noyer avec assise en osier.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 35/45 -
#381
Een uniformpet van de Belgische garde civique. Omstreeks 1900.
Une casquette uniforme de la garde civique belge. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#302W. Ooms
“Interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
"Intérieur". Technique mixte sur papier. Signé et daté '41.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60