#807Delvaux
Een bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.
#615
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een topaas van +- 7 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'une topaze de + - 7 ct.No longer availableDim. 9,04 gEstimate: € 750/850 -
#668
Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
#513Raffaele RossiPeriod: °1956
Een modern tweeluik met abstracte frescoschilderingen op plaaster.
#674
Een spiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster, versierd met bloemenguirlandes en een lauwerkrans.
#452
“Compositie”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd. Achteraan toegeschreven aan Schreyer.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Monogrammée. Attribution à Schreyer au verso.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#767
Een rechthoekige tafel van glas en plexi.
#272
“Acrobate”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#379
Twee verschillende vlaggenstokken, bovenaan getooid met een leeuw.
#399
Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
#642
Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180/220