Similar lots by type
-
#728
Een Duits officierssabel met schede. 1897.
Sabre d’officier allemand. Avec fourreau. 1897.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120/200 -
#731
Een militaire ceremoniële degen in schede met rijkelijk uitgewerkt handvat van koper en ivoor.
Sabre de cérémonie militaire avec fourreau. Poignée richement décorée en cuivre et ivoire.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120/180 -
#721
Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#661
Een reeks van vier lederen schedes met Kukrimessen in oplopende groottes. Drie kleine exemplaartjes manco.
Suite de quatre fourreaux aux couteaux Khukuri de tailles ascendantes. Trois petits exemplaires manquent.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#712
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
Masque africain en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#448
Drie ceremoniële sikkels met benen handvat. Mangbitu, Centraal Afrika.
Trois haches cérémonielles aux manches en os. Mangbitu, Afrique Centrale.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#579
Een Afrikaans kistje van gesculpteerd hardhout, versierd met figuren in reliëf en bovenaan getooid met een hagedis.
Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.No longer availableDim. 29 x 40 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#727
Een paar oude gelijkaardige ceremoniële sabels, waarvan één met schede.
Paire de sabres de cérémonie anciens dont un avec fourreau.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 180/220 -
#461
Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.
Lot de quatre dagues africaines.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#719
Twee oude bajonetten in schede. Einde XIXe eeuw.
Deux baïonnettes anciennes et leurs fourreaux. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 65 & 56 cmEstimate: € 100/180 -
#640
Een Arabische dolk met handvat en schede van gedreven geel koper en versieringen op het lemmet.
Dague arabe à poignée et fourreau en cuivre jaune repoussé. Lame décorée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#724
Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
Hache cérémonielle décorée de têtes. Travail africain.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 100/180 -
#630
Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#747
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout en een kleine dolk in schede met krokodillenleer.
Masque africaine en bois polychrome et une petite dague et fourreau en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#433
Een Duitse zwaardbajonet met zaagrug. Gemerkt ‘Erfurt’. 1915.
Baïonnette allemande à lame à dents de scie. Marque Erfurt. 1915.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#463
Twee militaire machetes. Gemerkt ‘Legitimus. Collins & Co.’. Amerikaans werk. 1943 & 1945. Met lederen holsters van Canadese makelij.
Deux machettes militaires. Marque Legitimus. Collins & Co. Travail américain 1943 et 1945. Aux fourreaux en cuir de fabrication canadienne.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#404
Een antilopenhoorn op staander en een Afrikaanse speer.
Corne d’antilope sur support. Ainsi qu’une lance africaine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#723
Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.
Paire de sabres d’officier dont un par Debonnaire à Bruxelles.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#714
Een metalen borstplaat van een XIXe eeuws harnas. Gedateerd 1831.
Une cuirasse en métal. XIXe siècle. Daté 1831.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/120 -
#678
Een Kukrimes met een kleiner exemplaar met ivoren handvatten in lederen schede.
Couteau Khukuri et son Karda aux poignées en ivoire. Dans le fourreau de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#734
Een lot van vier kleine knuppels van gedraaid hout.
Lot de quatre matraques en bois tourné.No longer availableEstimate: € 5à/80 -
#536
Een replica van een harnas met slagzwaard en een hellebaard.
Une réplique de harnais avec épée et hallebarde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#694
Een lot wapens, bestaande uit drie kleine bogen, een sikkelmes, een replica van een éénhander met bronzen handvat en een speerpunt.
Lot d’armes comprenant trois petits arcs, une hache, une réplique d’une glaive à poignée en bronze et une pointe de lance.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#737
Een dubbelzijdige scepter van brons met twee figuren. Afrikaans werk.
Sceptre double en bronze orné de deux figurines. Travail africain.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#249
Een gepolychromeerde Italiaanse hangkast. Midden XVIIIde eeuw.
Vitrine à suspendre en bois polychrome. Italie, milieu du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 100 x 75 x 40 cmEstimate: € 360/400 -
#293
Een putto van monochroom wit porselein. Herstelling aan de vleugel.
Putto en porcelaine monochrome blanche. Réparation à l’aile.No longer availableDim. H 13,5 cmEstimate: € 24/30 -
#303
Een lot geslepen kristal, bestaande uit twee cilindervazen, een bolle vaas en een cocktailshaker.
Lot de cristaux taillés comprenant deux vases cylindriques, un vase sphérique et un shaker.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#251
“Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.
“Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/280 -
#344Singer
“Zeezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 80/100 -
#588Kaisari
Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.
Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 129 cmEstimate: € 1500/1800 -
#230
Een art deco hangertje en ketting van platina bezet met een solitaire van ± 0,20 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Petit pendentif art déco et sa chaîne en platine serti d’un solitaire de ± 0,20 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600/800 -
#505
Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#410
Een klein eikenhouten gatelegtafeltje met getorste poten.
Petite table gate-leg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#455
Een plantenstaander van gesculpteerd notenhout, versierd met drie zwanenhalzen.
Piédestal en noyer sculpté décoré de trois cols de cygnes.No longer availableDim. h: 129 cmEstimate: € 60/100 -
#420
Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Petite table d’appoint en chêne sculpté à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/50