#561
Geannuleerd
AnnuléNo longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#248
#334Wim Hoogstraten
“Art in sport - Waterpolo”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/250 buiten de plaat. Glas gebarsten.
”Art in sport - Waterpolo”. Une lithographie. Signée et numérotée 38/250 hors planche.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#388
Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
#648
Een oude zittende Boeddha van brons.
#200
#165
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 38,46 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#132Van Destrée (?)
“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue campagnarde”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#732Collignon
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#44
“Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 23 x 12 cmEstimate: € 85 / 100 -
#435
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,22 ct. H. SI1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct. Couleur H. SI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 300 / 400 -
#106
Een beker en twee potjes van sterling zilver. Gemerkt.
Un gobelet et deux petits pots en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 196,29 gEstimate: € 200 / 250