#396Vitrine met één plexiglazen deur in het genre van Vernis Martin.
#357Een wassen Madonna met kind en een verzilverd kruisbeeld. Beide onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire et crucifix en métal argenté. Sous cloches.No longer availableDim. h: 41 & 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#741Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#732Collignon“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#231Een houten tuinbank. Op te frissen.
#249“Stilleven met fruit, kruik en lamp”. Olieverf op doek.
”Nature morte, fruits, lampe et cruche”. Huile sur toile.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#214R. Dechamps“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#519Salvador DaliEen lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Une lithographie signée hors planche.No longer availableDim. 65 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,39 ct. F. VS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#587Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
Un petit banc en faïence de Chine à glaçure bleue.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 170 / 190